Numerologia - Jaką jesteś liczbą?

Aby otrzymać indywidualną przepowiednię, dodaj wszystkie cyfry znajdujące się w dacie twojego urodzenia.

Sumuj je tak długo, aż wynik będzie jednocyfrowy.

Przykład: osoba urodzona 31.05.1977 roku to: 3+1+0+5+1+9+7+7=33, czyli 3+3=6.

Oznacza to, że osoba, która przyszła na świat w dniu podanym w przykładzie, jest numerologiczną Szóstką.

Dokonaj obliczeń i odkryj swoją liczbę.

Przeczytaj odpowiednią prognozę i dowiedz się, z kim ci będzie najlepiej:

 

Kobieta Jedynka - zobacz kto do Ciebie pasuje ->>

 

 

Kobieta Dwójka - zobacz kto do Ciebie pasuje ->>

 

 

Kobieta Trójka - zobacz kto do Ciebie pasuje ->>

 

 

Kobieta Czwórka - zobacz kto do Ciebie pasuje ->>

 

 

Kobieta Piątka - zobacz kto do Ciebie pasuje ->>

 

 

Kobieta Szóstka - zobacz kto do Ciebie pasuje ->>

 

 

Kobieta Siódemka - zobacz kto do Ciebie pasuje ->>

 

 

Kobieta Ósemka - zobacz kto do Ciebie pasuje ->>

 

 

Kobieta Dziewiątka - zobacz kto do Ciebie pasuje ->>

 

 

Numerologia - Liczba dla dwojga

Kiedy dwie osoby żyją ze sobą, ich liczby osobiste sumują się w jedną, która opisuje ich związek. Aby obliczyć liczbę waszego związku, dodawaj swoją liczbę indywidualną do liczby partnera, aż uzyskasz wynik jednocyfrowy.

Np. kobieta Czwórka z mężczyzną Dziewiątką 4 + 9 = 13, 1 + 3 = 4 W tym przykładzie liczba związku kobiety Czwórki z mężczyzną Dziewiątką wynosi 4.

Numerologiczna diagnoza twojego związku

Numerologia - Liczba dla dwojga1.

Stanowicie związek dwóch wielkich indywidualności i osobowości. Każde z was ma swoje sprawy i nie będzie w stanie poświęcić ich dla partnera. Powinniście dawać sobie dużo swobody i darzyć się zaufaniem. Jeśli nie będziecie wzajemnie się kontrolować i ingerować, nieproszeni, w każdą sferę życia partnera, związek okaże się stabilny, osiągniecie szczęście.

Numerologia - Liczba dla dwojga2.

Oboje musicie współpracować, żeby wasz związek się rozwijał. Jeśli pojawi się kryzys, powinniście go rozwiązywać razem i nie wciągać w to ludzi z zewnątrz, nawet rodziny czy bliskich przyjaciół. Walka o władzę w związku będzie dla was początkiem końca. Miej cierpliwość do partnera i jak najczęściej z nim rozmawiaj. Działajcie zawsze ręka w rękę, a wasza miłość rozkwitnie.

Numerologia - Liczba dla dwojga 3.

Największym wyzwaniem dla was jest porozumienie się. Postarajcie się głośno i wyraźnie mówić o swoich potrzebach, problemach. Inaczej z miesiąca na miesiąc będziecie niebezpiecznie oddalać się od siebie. Łączy was silne fizyczne przyciąganie, ale sam seks na długo nie wystarczy. Nie spędzajcie osobno wakacji czy wolnych dni. Im więcej razem przeżywacie, tym silniejsza więź tworzy się między wami. Nie miejcie przed sobą sekretów, postawcie na szczerość.

Numerologia - Liczba dla dwojga 4.

Razem osiągniecie więcej niż oddzielnie. Ciągły ruch napędza was, dodaje sił. Stagnacja i nuda szybko doprowadzą was do kryzysu. Jeśli zwycięży lenistwo i nie będziecie rozwijać swoich pasji, talentów, związek przestanie wam wystarczać i zaczniecie szukać wrażeń poza nim. Możecie wiele nauczyć się od siebie nawzajem. Dom, który stworzycie, będzie inspirujący dla waszych przyjaciół, a wy staniecie się wzorem dla innych par.

Numerologia - Liczba dla dwojga 5.

Przejdziecie wspólnie wiele życiowych transformacji. Spróbujcie planować wszystko z dużym wyprzedzeniem, żeby do waszej codzienności nie wkradł się chaos. Bądźcie rozsądni i nie ulegajcie chwilowym kaprysom. Pojawienie się dzieci i powszednich obowiązków sprawi, że związek się ustabilizuje. Dzięki wzajemnemu wsparciu odzyskacie wiarę w siebie oraz swoje możliwości. Niewykluczone, że założycie rodzinną firmę lub będziecie wspólnie pracować, wykorzystując swoją niespożytą energię.

Numerologia - Liczba dla dwojga 6.

Musicie nauczyć się mówić głośno o miłości i wyrażać swoje uczucia. To uchroni was od popadnięcia w codzienną rutynę. Sześć jest liczbą równowagi, którą jednak trudno utrzymać. Tak samo będzie między wami. Wasze charaktery muszą na tyle się zgrać, żeby stanowiły harmonijną całość. Nie powinniście być o siebie zazdrośni. Postarajcie się dawać sobie wzajemnie dużo swobody.

Numerologia - Liczba dla dwojga 7.

Jesteście razem z jakiegoś wyższego powodu i macie do spełnienia misję na tym świecie. Nic, co was spotyka, nie jest przypadkowe. Zarabianie pieniędzy nie jest waszą mocną stroną, jednak musicie tak się zorganizować, by problemy materialne nie przeszkadzały wam w rozwoju związku. Możecie czuć, że łączą was karmiczne więzi.

Numerologia - Liczba dla dwojga 8.

Funkcjonujecie na zupełnie innych obrotach. Wyznajecie różne zasady i wartości. Znajdźcie coś, co was łączy, inaczej związek szybko zacznie przechodzić poważny kryzys. Zarabianie pieniędzy nie może być głównym celem. Jeśli nie będziecie dostrzegać duchowej strony życia, staniecie się zachłanni.

Numerologia - Liczba dla dwojga 9.

Stanowicie parę indywidualistów, którzy w związku muszą wiele się od siebie nauczyć. Jeśli każde z was poświęci partnerowi dużo uwagi, ten rozwinie swoje talenty. Zagrożeniem dla was jest nadmierne dostosowywanie się do życzeń rodziny i przyjaciół. Walczcie o czas tylko dla siebie i nie przejmujcie się tym, co mówią lub czego chcą od was inni.