Irena mieszka i pracuje w małej, ale malowniczej miejscowości na Dolnym Śląsku, w Wojcieszowie. Jej codzienny rozkład dnia nie różni się od dni wielu innych kobiet. Obecna praca sekretarki/intendentki w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym, gdzie uczniami są dzieci z niepełnosprawnością ruchowo-intelektualną, dostarcza jej przede wszystkim wielu radości i daje poczucie spełnienia.

– Kiedy widzę podczas codziennych niełatwych obowiązków, jak nasze dzieci cieszą się z każdego małego sukcesu, z tego że ktoś poświęcił im uwagę, to moje codzienne problemy i obowiązki wydają się banalne. Każdego dnia te właśnie dzieci uczą mnie pokory i tego, by doceniać każdy dzień. Po pracy wracam do codzienności. Dwa razy w tygodniu uczęszczam na próby, bo jestem solistką w zespole discopolowym. 30 kwietnia kończę 40 lat, od 20 roku życia farbuję włosy na czarno. Czas oddać się w ręce fachowców, by na kolejne 40 lat coś zmienić w swoim wyglądzie – mówi laureatka konkursu.

Włosy Ireny były wysuszone, odwodnione, bez blasku. Był to efekt długoletniego farbowania domowego. Potrzebowały silnej regeneracji i odbudowy.

Na początku włosy zostały poddane demakijażowi koloru. Po tym zabiegu potrzebowały mocnego i głębokiego nawilżenia, olejowania i serum naprawczego do końcówek włosów.

Następnie włosy zostały poddane koloryzacji farbami trwale koloryzującymi Cameleo Omega oraz pielęgnacji maską z keratyną.

Farby trwale koloryzujące Cameleo Omega to nie tylko intensywne pigmenty, ale też dodatek cennych olejków zawierających kwasy tłuszczowe 5-6-7.

Aby kolor trzymał się dłużej, warto stosować szampon oraz odżywkę z keratyną i – co ważne – bez soli, która może nadmiernie przesuszać skórę głowy.

Zobacz film z metamorfozy Ireny:

 

Zastosowane produkty:

  • rozjaśniacz,
  • olejek: Reparing Serum naprawcze (olej marula),
  • farby: 5.0 Light Brown; 5.3 Light Golden Brown; 7.3 Hazelnut; 4.03 Mocha Brown

Pielęgnacja:

Maska i szampon Anti Damage (z keratyną, bez soli)

Materiał promocyjny