Liliana ma 33 lata, mieszka i pracuje w Puławach. Zgłosiła się do konkursu, bo chciała poczuć się bardziej kobieco. Każdy dzień zaczyna od biegania, ponieważ jest to jej największa pasja. Startuje w maratonach i biegach okolicznościowych. Resztę jej dnia wypełnia praca (zajmuje się badaniem wzroku i doboru okularów) oraz jej syn i dom. Bardzo chciała przejść metamorfozę - jej wygląd nie zmienił się od kilku lat, więc nadszedł czas na zmianę.

Liliana miała bardzo cieniutkie i zniszczone włosy blond. Nie miały połysku, były poszarpane na końcach i wysuszone. Potrzebowały silnej regeneracji, nowego, zimnego koloru oraz przycięcia zniszczonych końcówek.

Do metamorfozy Liliany użyliśmy farb trwale koloryzujących Cameleo Omega: 9.1 Ultimate Ash Blond + 9.13 Champagne Blond.

Farby te posiadają bardzo silne pigmenty i dodatek 5 naturalnych olejków oraz kreatynowy balsam.

W ofercie Cameleo Omega ma aż 8 kolorów blond, w tym 2 chłodne.

Aby przedłużyć kolor warto w domu używać maski keratynowej do włosów farbowanych Cameleo BB Color Care, która wygładza włosy, zamyka łuski i nadaje włosom połysk, oraz sprayu octowego z olejkiem chia, bardzo mocno nawilżającego. Oba te produkty można używać naprzemiennie.

Do mycia polecamy keratynowy szampon bez soli do włosów farbowanych Cameleo BB.

Warto też stosować nowość Linii Cameleo Natural Detox - Serum z efektem miękkiego finiszu, które bardzo mocno odżywi włosy, a szczególnie końcówki.

 

Produkty linii Cameleo Natural posiadają w swoim składzie aż 95% składników naturalnych. Nie zawierają parabenów, silikonów, SLS, SLES.

Innowacją w naturalnej pielęgnacji są premaski (czyli maski przed użyciem szamponu).

Makijaż był dopełnieniem metamorfozy. Liliana została pomalowana kosmetykami Delia Cosmetics.

Zobaczcie film z metamorfozy Liliany: