Patrycja pochodzi z z okolic Słupska, z Dębicy Kaszubskiej.
– Mój dzień wygląda rutynowo. Jestem młodą mężatką i wychowuję wspaniałego synka, który ma niespełna 10 miesięcy. Pochłonięta opieką nad domem i rodziną zapominam o sobie i swoich potrzebach. Planuję otworzyć własną działalność w przyszłym roku, ale nadal brakuje mi odwagi, dlatego potrzebuję Waszej metamorfozy, abym mogła poczuć się pewniej, kobieco i pięknie. Mieszkam w małej miejscowości, mam 22 lata i jeszcze nie miałam okazji zwiedzić stolicy. Z Waszą pomocą mogę zrealizować swoje marzenie – pisała w zgłoszeniu do konkursu Patrycja.

Farbowane blond włosy Patrycji były bardzo wysuszone i mocno się puszyły.
Nasze ekspertki postawiły na koloryzację z pielęgnacją wygładzającą z dodatkami keratyny.

Do koloryzacji użyto rozjaśniacza na końce włosów i farb 7.3 Hazelnut u nasady oraz 8.1 Light Ash Blond na reszcie włosów. Na koniec wykonano pasma farbą 9.13 Champagne Blond.

Ponieważ włosy po długotrwałym farbowaniu były mocno wysuszone i nie miały połysku, zastosowano maskę i szampon Cameleo Color Care z keratyną, które zamknęły łuski włosów, mocno je wygładziły i odżywiły. Chronią one włosy na co dzień przed utratą koloru i blasku.

Podczas stylizacji zastosowano płynną keratynę do włosów farbowanych, Liquid Keratin.

Wszystkie te kosmetyki można stosować samodzielnie w domu.

Patrycja była zachwycona zabiegami. Metamorfoza sprawiła, że poczuła się rewelacyjnie, kobieco i pięknie. Z uśmiechem na twarzy mogła wrócić do domu.

Zobaczcie film z przemiany Patrycji: