Spraw, by tegoroczny Dzień Zakochanych upłynął pod znakiem pięknych prezentów! Słodki upominek pod postacią Walentynkowej Bombonierki Foto z pralinkami Ferrero to idealny sposób na okazanie uczuć bliskiej osobie. Zaprojektuj samodzielnie wieko pudełka i spraw, by upominek stał się jedyny w swoim rodzaju! Mogą to być urocze życzenia, ulubiony cytat z piosenki lub Wasze wspólne zdjęcie, przywołujące na myśl najwspanialsze chwile. Jeśli chcesz samodzielnie wypełnić Pudełko Prezentowe Foto, postaw na opcję bez słodkości. To piękna oprawa podarunku, która pozostanie w pamięci na lata.

Kula z sercami wzbogacona o zdjęcie to kolejny pomysł na niebanalny, zaskakujący prezent od CEWE. To nie tylko piękny upominek, ale też oryginalna dekoracja i niezwykły pomysł na urocze wyznanie uczuć.

Wspólna fotografia jest w stanie dodać magii każdemu, nawet najprostszemu na pozór przedmiotowi. Spraw, by poranna kawa była jeszcze bardziej przyjemna dzięki Kubkowi do kawy Latte z grafiką lub zdjęciem, które wzbudzi pozytywne emocje u obdarowywanej osoby. Do projektu możesz dodać również tekst, dzięki czemu upominek stanie się jeszcze bardziej osobisty.

Dla fanów klasyki, marka proponuje wydruk najwyższej jakości zdjęć do zamieszczenia w ramce. To świetny sposób na powrót do najpiękniejszych wspomnień, które w Dniu Zakochanych jeszcze bardziej przybierają na wartości. W końcu każdy wspólny moment wart jest zapamiętania.

Zależy Ci, by najpiękniejsze wspomnienia były zawsze w zasięgu wzroku? Stwórz wyjątkową kolekcję CEWE FOTOMAGNESÓW z ulubionymi zdjęciami i ciesz się wspaniałymi chwilami przez cały czas! Do wyboru wersja kwadratowa lub w walentynkowym kształcie serca.

Fotografia pozwala zatrzymać bliskie osoby zawsze przy sobie, a dzięki Poduszce z pełnym nadrukiem i Poduszce w kształcie serca, możesz się do nich przytulić, gdy tylko najdzie Cię na to ochota. To doskonały pomysł na walentynkowy prezent, zarówno dla rodziców, jak i stęsknionych maluchów. Dzięki wielu rozmiarom poduszek, każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz więc zaprojektować zarówno małego „jaśka” pozwalającego na smaczną drzemkę, jak i dużą poduchę, która umożliwi spokojny sen lub wygodne ułożenie się z ulubioną książką.

Jeśli masz do wykorzystania większą ilość zdjęć, postaw na unikalny podarunek w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI. To niezwykle osobisty prezent, który wzruszy i przywoła wiele pięknych wspomnień. Zbierz fotografie z ostatniego roku i stwórz pamiątkę na lata dla bliskiej Ci osoby – z pewnością doceni ten gest i choć na chwilę powróci myślami do najwspanialszych wydarzeń z życia.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nieskończone możliwości projektowania. Oprócz zdjęć, możesz dodać do niej własne cytaty, walentynkowe tło, a nawet film w postaci specjalnego kodu QR. W darmowym programie CEWE FOTOŚWIAT czeka na Ciebie asystent projektowania i wiele gotowych do wykorzystania szablonów.

I co ważne, dzięki Gwarancji Satysfakcji,  walentynkowe upominki od CEWE zostaną z Wami na lata.

Postaw na osobisty fotoprezent i podaruj radość na Walentynki z produktami od CEWE. Wejdź na CEWE.PL i odkryj więcej inspiracji!