Nie od dziś wiadomo, że dobra organizacja to podstawa. I właśnie z potrzeby poukładania natłoku codziennych spraw, a co za tym idzie chaosu wokół nas, powstały organizery Belmam.

Nasze ulubione rozwiązania to:

W kuchni organizer stanie się skarbnicą inspiracji i galerią frykasów. Możemy na nim poukładać i wyeksponować książki kucharskie, receptury i wszelkie karteczki z przepisami, planami diet czy tygodniowymi rozpiskami obiadów i list zakupowych.

W pokoju dziecka może stać się galerią prac malucha, miejscem na ulubione bajeczki. W pokoju starszaka pozwoli uporządkować pomoce piśmiennicze, notesy, plany lekcji, plannery, czy przygotować przestrzeń związaną z rozwijaniem hobby. W sypialni, przy łóżku zorganizuje prasę lub ulubione lektury.

W biurze czy kąciku do pracy pomoże uporządkować wszystkie drobiazgi, by mieć je pod ręką. W zależności od charakteru naszej pracy, za pomocą organizera nadamy ład naszym: narzędziom do DIY (krawieckim, jubilerskim itp.), akcesoriom biurowym, piśmienniczym, projektowym - jak linijki, kalkulatory, zszywacze, a także całkiem większym gadżetom jak aparat fotograficzny.

To tylko wybrane pomysły, organizery można stosować wszędzie - są bowiem kreatywną przestrzenią otwartą na nasze pasje i potrzebę zebrania w jednym miejscu wszystkiego, czego potrzebujemy do wykonywania pracy czy hobby. Mogą stać się pięknym mood boardem na dany temat. Dlatego też są nie tylko praktyczne i użytkowe, ale również dekoracyjne.

Zobaczcie pomysły na organizery w domu ->>