Co to jest Primark?

Irlandzkie przedsiębiorstwo Primark ma ponad 270 sklepów stacjonarnych na całym świecie, w tym najwięcej w Wielkiej Brytanii (aż 161). Ludzie z całego świata pokochali ten sieciowy sklep, ze względu na niskie ceny i ogromny wybór asortymentu. W Primarku znajdziemy bieliznę, biżuterię, ubrania, kosmetyki, akcesoria do domu, rzeczy dla dziecka, zabawki, poduszki i wiele wiele innych. Trzeba przyznać, że sklep zaskakuje wielością produktów: piżamy z postaciami Disneya, czy kosmetyki przypominające te z drogich marek, komplety bielizny w śmiesznie niskich cenach. Obłęd! Ostrzegamy, w tym sklepie można spędzić wiele godzin. Jeśli masz zaledwie godzinę, odpuść. Nie ma możliwości wyjść z tego sklepu po tak krótkim czasie. Jednak oprócz szerokiego grona fanów, są również przeciwnicy znanej marki. Osoby, które dbają o środowisko, zarzucają firmie brak dbałości o planetę, gdyż przy produkcji słabej jakości rzeczy na tak masową skalę zanieczyszczają Ziemię emisją dużej ilośći CO2. „Przemysł odzieżowy zajmuje drugie miejsce w rankingu branż najbardziej zanieczyszczających środowisko. Przed nim są tylko koncerny naftowe.” Opinie są podzielone, ale fakt jeden - sklep otworzy się niedługo w Polsce.

Primark w Polsce: Gdzie ?

W Warszawie otworzy się pierwszy Primark w Polsce. Sieć zapowiedziała, że wchodzi do naszego kraju. Do tej pory jednak nie ujawniła, gdzie znajdą się sklepy. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć pierwszy Primark znajdzie się w Warszawie, w niedawno wybudowanej Galerii Młociny.

Primark w Polsce : Kiedy?

Informacja odnośnie dokładnej daty otwarcia sklepu jest wciąż nieznana. Większość osób myślała, że otwarcie sklepu przypadnie na dzień otwarcia Galerii Młociny (23 maja). Niestety, nie było to prawdą. Wciąż czekamy na aktualną i rzetelną informację kiedy sklep zacznie normalnie funkcjonować. Jak na razie, możemy tylko czekać :)

via GIPHY