Jakie zapachy lubią przedstawiciele poszczególnych znaków zodiaku? Sprawdź, jakie perfumy wybrać dla siebie i dla swoich bliskich!

Pachnący horoskop: Baran  21.03 – 20.04

Na co dzień emanujesz energią i siłą witalną. Jesteś ambitna, zaradna i pełna optymizmu. Do twojej osobowości pasują wszystkie perfumy kwiatowo-owocowe o nucie zapachowej mandarynki, drzewa różanego, cyklamenu, peonii, fiołka, wanilii, sandałowca, piżma i ambry.

Pachnący horoskop: Byk 21.04 – 20.05

Masz spokojne i łagodne usposobienie. W realizacji swoich zamierzeń potrafisz być jednak uparta i czasem bezwzględna. Doskonale harmonizują z tobą perfumy szyprowo-kwiatowe o nucie mimozy, jaśminu, piwonii, pistacji, brzoskwini, melona, piżma, paczuli i ambry.

Przeczytaj:  Horoskop tygodniowy dla każdego znaku zodiaku

Pachnący horoskop: Bliźnieta 21.05 – 21.06

Jesteś niezależna i spontaniczna. Wyróżniasz się dowcipem, zaskakujesz swoimi sądami, a także sprytem. Pasują do ciebie perfumy cytrusowe i kwiatowe, oparte na woni grejpfruta, pomarańczy, bergamotki, lawendy, ylang-ylang, konwalii, ananasa, geranium, cynamonu, tabaki, drzewa sandałowego.

Pachnący horoskop: Rak 22.06 – 22.07

Twoje postępowanie cechuje zawsze rozwaga oraz spokój. Jesteś łagodna, cierpliwa i bardzo wrażliwa. Najchętniej używasz perfum o delikatnych nutach kwiatowych, np. frezji, mimozy, fiołka, rumianku, kolendry, jaśminu, kwiatu pomarańczy i cedru.

Sprawdź też: Kto jest Twoją bratnią duszą według znaku zodiaku? 

Zobacz również:

Pachnący horoskop: Lew 23.07 – 23.08

W towarzystwie starasz się zabłysnąć, być przez wszystkich dostrzeżona i podziwiana. Lubisz perfumy orientalno-kwiatowo-drzewne  o nucie zapachowej magnolii, lilii, róży, brzoskwini, heliotropu i sandałowca.

Pachnący horoskop: Panna 24.08 – 23.09

Jesteś rozsądna, obowiązkowa i skrupulatna. Nie lubisz nagłych zmian, improwizacji, ryzyka. Wybierasz półorientalno-kwiatowe perfumy o zapachu kolendry, kwiatu lipy, magnolii, konwalii, róży, fiołka, hibiskusa, tuberozy, irysa, wanilii, ambry i kawy.

Przeczytaj: Wielki horoskop na 2022 rok

Pachnący horoskop: Waga 24.09 – 23.10

Odznaczasz się wiernością, szczerością i zmysłem estetycznym. Intuicyjnie dążysz do harmonii. Perfumy wybierasz orientalne i zmysłowe, o nucie zapachowej mandarynki, wanilii, jaśminu, kwiatu pomarańczy, kolendry, bazylii, ambry, kadzidła, piżma.

Pachnący horoskop: Skorpion 24.10 – 22.11

Jesteś bezpośrednia, bystra i spostrzegawcza. Wciąż poszukujesz nowych wrażeń i doświadczeń. Z całej gamy pachnideł wybierzesz orientalne, oparte na nucie zapachowej mandarynki, ylang-ylang, paczuli, jaśminu, tuberozy, miodu, mirry i wanili.

Pachnący horoskop: Strzelec 23.11 – 21.12

Pogodna, pełna wigoru, dowcipna. Potrafisz cieszyć się życiem. Pociąga cię przygoda. Wybierając dla siebie perfumy, nie możesz pominąć kwiatowo-cytrusowych o zapachu gardenii, jaśminu, tuberozy, kwiatu tiary i pomarańczy, bergamotki.

Sprawdź: Chiński horoskop na 2021 rok 

Pachnący horoskop: Koziorożec 22.12 – 20.01

Ambicja i rozsądek to twoje główne cechy. Zawsze starasz się ograniczyć ryzyko i eksperymenty. Jesteś zdystanowana. Perfumy, które doskonale z tobą harmonizują, oparte są na nutach zapachowych kwiatu pomarańczy, ylang-ylang, róży majowej, piwonii jaśminu, wetiweru, drzewa sandałowego.

Pachnący horoskop: Wodnik 21.01 – 19.02

Wyróżniasz się oryginalnością i bystrością. Nie poddajesz się konwenansom, zasadom i etykiecie. Z twoją osobowością harmonizują perfumy zielono-owocowo-wodno-piżmowe o nucie bergamotki, szafranu, cytryny, ananasa, czarnej porzeczki, rabarbaru, frezji, fiołka, konwalii, cedru, heliotropu i mchu dębowego.

Pachnący horoskop: Ryby 20.02 – 20.03

Wrażliwa, marzycielska i łagodna. Masz serce miękkie i łatwo się wzruszasz. W twoich perfumach powinny dominować nuty lilii, janowca, piwonii, lotosu, lukrecji, ambry, mchu, soli morskiej.