Zwierzęce wzory na jesień – panterka

Klasyk wśród wzorów, a jednocześnie przy każdym powrocie do trendów wygląda inaczej. Tej jesieni nosimy panterkę drobną jak i dużą. Najlepiej aby pokrywała cały element garderoby, na przykład koszulę lub płaszcz. Panterka w łatwy sposób ożywi naszą stylizację i doda jej seksapilu. Ten wzór idealnie sprawdzi się na wieczorne wyjścia i

Zwierzęce wzory na jesień – zebra       

Zeberka to największe zaskoczenie wśród tegorocznych trendów. Wcale nie musi być to klasyczna, czarno biała wariacja. Zebra na przykład w wersji czerwono bordowej będzie świetnym dopełnieniem ciemnej, jesiennej stylizacji. Jeżeli nie jesteś wielką fanką tego wzoru, możesz spróbować przemycić go poprzez dodatki. Na apaszce będzie wyglądał wyjątkowo ciekawie, ponieważ przypominać będzie nieregularne i zdecydowanie bardzo ciekawe paski.

Zwierzęce wzory na jesień – skóra węża

Ten print jest świetny dla tych z nas, które za wzorami zwierzęcymi w teorii nie przepadają. Skórę węża można przemycić bardziej jako fakturę aniżeli wzór sam w sobie. Taka faktura na torbie lub butach będzie wyglądała bardzo interesująco, będzie kropką nad i każdej klasycznej stylizacji.