Zabiegom gabinetowym poddajemy się coraz częściej i chętniej. Nie zawsze jednak dostajemy to, czego oczekiwałyśmy. Na co powinnyśmy zwracać uwagę, planując odmładzanie? Przede wszystkim: na bezpieczeństwo.

Lepiej się przygotuj

Nigdy nie spiesz się z decyzją. Jej efekty będziesz nosić na twarzy przez co najmniej kilka miesięcy, czasem lat! Najlepiej korzystać z usług lekarza, który zna struktury anatomiczne twarzy, umiejscowienie naczyń i nerwów. Warto także zapytać o opinię znajomych, którzy podjęli się wykonania podobnego zabiegu u lekarza. Nie mniej ważny jest produkt, którym zostanie wykonany zabieg. Pytaj, czy ma badania kliniczne i certyfikaty potwierdzające jakość. A potem tylko ciesz się z efektu zabiegu!

DLACZEGO RESTYLANE?

Produkty Restylane zostały przebadane klinicznie pod kątem bezpieczeństwa i efektywności działania w określonych obszarach twarzy i jako pierwsze na świecie otrzymały certyfikat FDA. Ze względu na zróżnicowane właściwości, dobrze dobranym produktem z gamy Restylane lekarz jest w stanie uzyskać najlepszy efekt. To produkty najlepiej dopasowane do potrzeb każdego pacjenta. Zaufało im wielu lekarzy – potwierdza to 30 mln zabiegów wykonanych produktami Restylane.

 

Zobacz również:

Krzysztof Widerkiewicz, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, neurolog; www.widerkiewicz.pl:
W swojej pracy od lat korzystam z produktów Restylane. Zależy mi na najlepszym efekcie zabiegu, ale też bezpieczeństwie pacjenta. Produkty Restylane dają mi komfort w obu kwestiach. Z szerokiej gamy produktów mogę wybrać taki, który będzie odpowiedni do korekty określonej części twarzy czy efektu. Inny preparat zastosuję do korekty ust, inny do uniesienia owalu twarzy czy ujędrnienia jej skóry. Mając do wyboru preparaty o różnych właściwościach mogę dobrać odpowiedni rodzaj w zależności od budowy czy jakości skóry pacjenta. Produkty Restylane zawierają kwas hialuronowy naturalnego, niezwierzęcego pochodzenia. Są najlepiej przebadanymi preparatami kwasu hialuronowego na świecie. Mają stężenie 20 mg/ml, które jest optymalne do zabiegów estetycznych. Jako lekarz wykonujący zabiegi medyczne istotne jest dla mnie zadowolenie i bezpieczeństwo pacjenta, ale też sam chcę spać spokojnie. Dlatego wybieram Restylane: najlepszą jakość i bezpieczeństwo.

Dzięki produktom Restylane lekarz zadba o jakość i bezpieczeństwo zabiegu. Sprawdź na www.Restylane.pl.

PL/RES/0039/0119