Za nami intensywne - ale i niezwykle relaksujące 48 godzin! Kwietniowe warsztaty "Piękne z natury" będziemy jeszcze długo pamiętać. Na wspólny odpoczynek i ładowanie akumulatorów w mazurskiej scenerii zaprosiliśmy 12 czytelniczek Claudii, które zaskoczyły nas swoją pozytywną energią! Wspólnie z Yves Rocher, szwajcarską marką Valera oraz znanym tancerzem Robertem Kochankiem przygotowaliśmy dla nich dwa dni inspirujących zajęć z makijażu, stylizacji włosów i tańca. Jak było? Obejrzyjcie:

Sobotnie przedpołudnie rozpoczęliśmy warsztatami z ekspertką Yves Rocher, która opowiadała m.in. o skutecznej pielęgnacji skóry - i podrzuciła nam kilka prostych makijażowych sztuczek (kilka z nich zdradzamy poniżej!). Uczestniczki warsztatów mogły się też osobiście przekonać się o możliwościach i zaletach produktów szwajcarskiej marki Valera, która specjalizuje się w urządzeniach do stylizacji i pielęgnacji włosów. 

Najlepsze urodowe porady z warsztatów?

  • Aby konturowanie dało bardziej naturalny efekt, połącz ciemniejszy i jaśniejszy odcień podwójnego pudru brązującego i wymodeluj owal, nakładając puder poniżej kości policzkowych.
  • Twoje spojrzenie będzie bardziej wyraziste, jeśli mocno wytuszowane rzęsy podkreślisz odpowiednim makijażem ust. Podkreśl je pomadką w kredce, najlepiej w kolorze jasnego różu. 
  • Jeżeli farbujesz włosy – do stylizacji gorącym powietrzem wybierz produkty dedykowane farbowanym włosom - pozwolą uzyskać świetne efekty, a przy tym nie będą wysuszać włosów - dzięki czemu dłużej zachowają kolor i blask.

Lekcja tańca z Robertem Kochankiem

Pamiętacie go z "Tańca z gwiazdami"? Wierzcie lub nie, ale na warsztatach w Starych Jabłonkach momentami było równie gorąco, co podczas finałów tego tanecznego show! Zajęcia odbyły się pod hasłem "Piękno. Ruch. Ekspresja", a Robertowi udało się wydobyć z dziewczyn prawdziwą moc. Nasze czytelniczki w mig załapały choreografię i dały prawdziwy popis swoich możliwości. Zwieńczeniem weekendu w Hotelu Anders był prawdziwy relaks w hotelowym SPA. 

Zobaczcie całą galerię zdjęć z warsztatów! >>>