Ponieważ włosy kobiety stanowią bardzo osobiste wyrażenie ich tożsamości, marka Kérastase proponuje im spersonalizowaną pielęgnację, która pozwala uzyskać wyjątkowy efekt na włosach. Zobowiązuje się zapewnić każdej kobiecie to, co najlepsze w pielęgnacji spersonalizowanej. Łączy zaangażowanie najbardziej doświadczonych fryzjerów na świecie z wiedzą zespołu naukowców przodujących w badaniach na temat włosów. Talent wszystkich tych osób skupia się wokół jednego celu: piękna włosów.

Dzisiaj marka Kérastase rozszerza swoją ofertę produktów, włączając do niej pielęgnację spersonalizowaną dla coraz większej liczby kobiet będących zwolenniczkami naturalności. Kérastase odpowiada na tę potrzebę, tworząc nową wyjątkową wizję naturalnie luksusowych produktów do pielęgnacji włosów.

Nowa gama Aura Botanica opracowana została dla kobiety, która wierzy, że odpowiedzialność jest koniecznością, skuteczność działania wymogiem, a lśniące, zdrowe włosy istotą wyrażania siebie. Aura Botanica to coś więcej niż po prostu naturalna pielęgnacja, to pielęgnacja korzystna dla włosów.

Gama Aura Botanica spełnia rosnące pragnienie odpowiedzialnego luksusu. Oferując kobietom prawdziwie skuteczną pieĺęgnację dla podkreślenia ich naturalnych, lekko pozbawionych witalności włosów. Zwiększając zmysłowe doznania, wprowadza wspaniałe doznanie „nagich” włosów, niepokrytych i wolnych od osadów. Olśniewajàce, błyszczàce włosy o przebudzonym naturalnym pięknie.

PRAWDZIWA NATURALNOŚĆ dzięki formułom opracowanym na bazie składników w 98 proc. pochodzenia naturalnego. Składniki aktywne wywodzą się z programu odpowiedzialnych zakupów. Wszystkie formuły są średnio w 97 proc. biodegradowalne. NIE ZAWIERAJĄ SILIKONÓW, SIARCZANÓW ANI PARABENÓW.

PRAWDZIWE DZIAŁANIE wsparte dziedzictwem przełomowych osiągnięć Kérastase oraz nowym, pionierskim podejściem do naturalnej pielęgnacji włosów. Składniki aktywne o udowodnionym działaniu zapewniają utrzymujące się przez dwa dni działanie odżywcze, kontrolę puszenia przez trzy dni oraz cztery razy więcej blasku.

PRAWDZIWY LUKSUS dostępny w pełni zmysłowym doświadczeniu. Zmysłowe konsystencje i szyte na miarę zapachy, otulone w eleganckie opakowanie. To doświadczenie wzmacnia dopasowany do klienta rytuał wykonywany w salonie oraz przywoływany na nowo moment czystej przyjemności w domu. Przyjemność jeszcze bardziej wytworna dzięki wyjątkowej jakości olejków kokosowego i arganowego pozyskiwanych w sposób odpowiedzialny.

Artykuł promocyjny