Artykuł promocyjny

OCZYSZCZANIE WODOROWE – INNOWACYJNE OCZYSZCZANIE
Łuszcząca się, sucha, pełna zaskórników i niedoskonałości skóra? Jeżeli tak wygląda Twoja cera po wakacyjnych podbojach idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie OCZYSZCZANIE WODOROWE. Czteroetapowe oczyszczanie za pomocą roztworu z wodorem skutecznie oczyści skórę z martwego naskórka, natomiast mieszkanka kwasów AHA i BHA zmniejsza rozszerzone pory i wygładzi koloryt. Na zakończenie przy użyciu kwasu hialuronowego dokonujemy ekstremalnego nawilżenia i odżywienia skóry. Zabieg warto wypróbować nie tylko po wakacjach, ale również w całorocznej pielęgnacji twarzy. Jest on do każdego rodzaju cery, nawet dla osób bardzo wrażliwych.

INFUZJA TLENOWA – ZABIEG GWIAZD
Metoda odmłodzenia i nawilżenia skóry za pomocą terapii czystym tlenem. Zabieg przeznaczony dla osób ze skórą odwodniona, matową i pozbawioną blasku. Dzięki specjalnemu serum ze skoncentrowanymi składnikami aktywnymi m.in. kwas hialuronowy, komórki macierzyste, witaminy, antyoksydanty, otrzymujemy głębokie nawilżenie natychmiast po zabiegu. Zabieg jest niesamowicie odprężający, nieinwazyjny i dla każdego typu cer. Przyjazny dla kobiet w ciąży.

DEPILACJA LASEROWA LIGHT SHEER
Sezon jesienno-zimowy jest również idealnym momentem na rozpoczęcie kuracji depilacji laserowej niechcianych włosów. Laserowe usuwanie owłosienia to zabieg trwały, pozwalający cieszyć się nam gładkim ciałem. Jak to działa? Zabieg wykonywany w seriach polegający na miejscowym podgrzaniu mieszka włosowego dzięki skondensowanej wiązce światła laserowego. Technologia LIGHT SHEER pozwala na praktycznie całkowitą depilację całego ciała zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Przed rozpoczęciem kuracji zgłoś się na konsultację, aby ocenić włoski i dobrać odpowiednią kurację.

Mamy nadzieję, że wybrane zabiegi przez naszych kosmetologów zagoszczą na Twojej powakacyjnej liście pielęgnacyjnej MUST HAVE.

Wileńska Clinic – klinika kosmetologii i laseroterapii
ul. Wileńska 29 03-416 Warszawa
www.wilenskaclinic.pl