Płaszcz to ponadczasowy i niezwykle funkcjonalny element garderoby. Idealnie sprawdzi się na chłodne aczkolwiek nie zimowe dni i wieczory. Sprawdźcie jakie płaszcze sprawdzą się idealnie na tegoroczną wiosnę!

Płaszcze na wiosnę: trencz

Trencz, biała koszulka lub koszula i jeansy to wiosenny klasyk. Ten rodzaj płaszcza idealnie sprawdzi się na cieplejsze dni, ponieważ nie jest on aż tak ciepłą propozycją. Jeżeli chcecie założyć go do weekendowej, a nawet sportowej stylizacji, koniecznie to zróbcie! Trencz wygląda obłędnie w połączeniu z bluzą z kapturem!

Płaszcze na wiosnę: z paskiem

Płaszcz z paskiem to model pojawiający się w trendach dopiero od kilku sezonów, ale już udało mu się podbić serca największych fashionistek. Możemy nosić go na kilka sposobów i prawdopodobnie dzięki temu zyskał aż taką popularność. Nonszalancko rozpięty, zapięty i zawiązany – to od nas zależy na jaki styl postawimy danego dnia.

Płaszcze na wiosnę: klasyczny

Karmelowy, czarny, a nawet kolorowy płaszcz o klasycznym kroju to klasyk powracający do nas co sezon. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ kupując taki klasyczny płaszcz raz, wpasujemy się w trendy przez wiele kolejnych lat.

Płaszcze na wiosnę: futrzany

Futrzane, miękkie płaszcze sprawdzą się nawet w te najchłodniejsze wiosenne dni. Nie straszne będą nam opady śniegu i bardzo niska temperatura. Taki płaszcz pozwoli nam na lżejszą stylizację pod nim, na przykład na zwiewną sukienkę.