1. Zanim się pojawiłeś

Absolutny hit kinowy tego roku. Rasowy melodramat, który przez całe lato wciskał łzy w niewieścich oczu. Historia dwudziestokilkuletniej pogubionej życiowo Lou, która zostaje damą do towarzystwa  i bogatego, przystojnego i wyrafinowanego  młodzieńca Williama. Problem w tym, ze młodzieniec jest sparaliżowany od barków w dól. Co Lou nie przeszkadza, ale przeszkadza. I jak to w melodramatach bywa – wszystko zmierza ku łzawemu finałowi. Dla pań. 

materiały prasowe

2. Gdzie jest Nemo?/Gdzie jest Dory?

Pakiet dwóch przezabawnych filmów ze stajni Disney Pixar. Najpierw przeżywamy przygody prześmiesznego błazenka zwanego Nemu, a potem rybki , która ma kłopoty z pamięcią. Wspaniale pomysł na prezent, dla najmłodszych, który potem z przyjemnością obejrzy cała rodzina.

materiały prasowe

3. Gra o tron

Komplet sezonów 1-6 to idealny prezent dla miłośników filmów fantasy. Adaptacja sagi George'a R.R. Martina o królestwie Westeros, w którym trwa nieustająca walka o władzę nagrana, wyprodukowana  przez stację HBO, teraz trafia w ręce miłośników  na 30 płytach DVD. Dla dużych i małych.

materiały prasowe

4. Tarzan. Legenda

Po Johnie Weissmullerze, Christopherze Lambercie i pary innych mamy nowe ucieleśnienie człowieka wychowanego przez małpy - umięśnionego Alexandra Skarsgarda. Tę historie dobrze znamy, ale zawsze chętnie zobaczymy ją raz jeszcze. Na piękną muskulaturę szwedzkiego aktora chętnie popatrzą i panie, i panowie. 

materiały prasowe

5. The Knick

Dwa sezony świetnego serialu wyprodukowanego przez stację HBO  o początkach XX-wiecznej chirurgii. w szpitalu  w Knickerbocker w Los Angeles zespól młodych lekarzy przeprowadza pionierskie operacje w epoce przedantybiotykowej. Dla wszystkich.

materiały prasowe