Piękne, historyczne wnętrza krakowskiego oddziału Narodowego Banku Polskiego zmienią się w scenę teatralną za sprawą Mirka Kaczmarka, wybitnego scenografa i kostiumologa teatralnego.

Twórcy spektaklu przeniosą widzów z realnej przestrzeni banku na magiczną wyspę Nibylandię, by tam – raz jeszcze – przeżyć mrożące krew w żyłach spotkanie Piotrusia Pana z Jakubem Hakiem, a także pomówić o złocie, skarbach i o tym, co w życiu ma największą wartość.

Na scenie zobaczymy: Martę Walderę, Annę Obszańską, Tomasza Międzika, Krzysztofa Piątkowskiego, Mateusza Janickiego i Macieja Jackowskiego.

Po każdym spektaklu widzowie zostaną zaproszeni na warsztat edukacyjny, podczas którego magia teatralnej podróży połączona będzie z wiedzą ekonomiczną.

Zobacz również:

 

Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie co roku włącza do repertuaru spektakl dla młodej publiczności. Zależy nam na tym, żeby dzieciom pokazać teatr piękny i mądry. W ten sposób wychowujemy świadomego widza, który w przyszłości będzie potrafił docenić to, co wartościowe. Takimi propozycjami dla najmłodszych, dla rodzin był Kwiat Paproci - spektakl o poszukiwaniu nieśmiertelności przez małego Stasia Wyspiańskiego czy na nowo opowiedzianą krakowska legenda - baśniowy Smok w świetnej adaptacji i reżyserii Jakuba Roszkowskiego. Obecnie spektaklem Piotruś Pan i Jakub Hak inaugurujemy wspólnie z naszym Partnerem – Narodowym Bankiem Polskim - Scenę Bank Opowieści w unikalnej przestrzeni Krakowskiego Salonu Ekonomicznego NBP, przy ul. Basztowej 20 – zaprasza Krzysztof Głuchowski, Dyrektor Teatru w Krakowie.

Więcej informacji:

https://teatrwkrakowie.pl/spektakl/piotrus-pan-i-jakub-hak

Premiera Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie na Scenie Bank Opowieści: "Piotruś Pan i Jakub Hak", reż. Magdalena Miklasz. Premiera 29 października 2020

Spektakl rekomendowany dla widzów powyżej 7 roku życia.

 

Mamy dla Was pięć dwuosobowych zaproszeń na ten wyjątkowy spektakl. Jak je zdobyć? Zapraszamy na naszego facebooka.

PRZECZYTAJ REGULAMIN