Linia NIVEA Volume Care dzięki formule z Nutri-Esencją z olejkiem makadamia troszczy się o piękno włosów, zapewniając im podwójną objętość – dzięki czemu jest doskonałym rozwiązaniem na wiosenne stylowe przebudzenie!

Pożegnanie zimy

Puszysty śnieg, ciepła herbata i ulubiony wełniany szalik – zima może mieć swoje dobre strony, jednak jest to bardzo wymagający czas dla włosów. Na ich kondycję wpływa wtedy wiele szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak suche powietrze, ciągłe zmiany temperatur, czy mocny wiatr i mróz. Włosy stają się wtedy przesuszone, pozbawione blasku, łamliwe, puszące się lub elektryzujące. I jeszcze te rozdwojone końcówki! Dlatego już podczas ostatnich mroźnych dni należy zacząć przygotowywać je na przyjście wiosny. NIVEA wykorzystała swoją wieloletnią wiedzę i doświadczenie w pielęgnacji włosów i stworzyła unikalną formułę z Nutri-Esencją, która pozwoli na….

… Stylowe przywitanie wiosny!

Mocniejsze promienie słońca, dłuższe dni i cieplejsze noce – ulga nie tylko dla samopoczucia, ale także całego ciała. Wiosna to pora roku łaskawsza dla włosów, dlatego warto nosić je rozpuszczone bądź luźno upięte.  Dzięki temu możemy dopasować fryzurę do każdej stylizacji.
Bez względu na ulubioną fryzurę, każda kobieta pragnie, aby jej włosy były piękne i zachowywały objętość przez cały dzień. Uwielbiam, kiedy włosy wyglądają nonszalancko, uważam, że najgorszy efekt uzyskujemy zawsze wtedy, kiedy stylizujemy je w sposób nienaturalny – dodaje Sally Brooks, Międzynarodowa Stylistka Fryzur NIVEA.

Doskonałym rozwiązaniem na wiosenne stylowe przebudzenie jest linia NIVEA Volume Care z pielęgnującą formułą z Nutri-Esencją, która troszczy się o piękno włosów, zapewniając im podwójną objętość.

Linia NIVEA Volume Care dzięki formule z Nutri-Esencją z olejkiem makadamia troszczy się o piękno włosów, zapewniając im podwójną objętość.

W skład linii wchodzą:

  • Szampon do włosów NIVEA Volume Care 9,99 zł/250ml; 13,99 zł/ 400ml
  • Odżywka do włosów NIVEA Volume Care 9,99 zł/200ml
  • Pianka do włosów NIVEA Volume Care 14,29 zł/150ml
  • Lakier do włosów NIVEA Volume Care 14,29 zł/250ml