Na huczne otwarcie, na warszawski Żoliborz, przybyli wszyscy przedstawiciele marek  współpracujących z kliniką. Wśród nich Emilia Jakimiuk z Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Markę MEDILAGE specjalizującą się w preparatach wykorzystywanych w medycynie estetycznej, dumnie reprezentowała trójka muszkieterów Agnieszka Mrozowicz, Elżbieta Giżynska, Sebastian Zaniewski. Natomiast znaną z hialuronowych produktów najwyższej próby Mediderma zgrany duet: Katarzyna Kaniewska i Katarzyna Jaroszewicz. Z kolei Marta Margel z firmy Gentle Planet opowiedziała o istocie i potrzebie niezwykły testów NIFTY, które pozwalają wykryć zaburzenia genetyczne spowodowane nadmiarem lub brakiem informacji genetycznych w DNA dziecka.

Na otwarciu pojawili się również przedstawiciele firm zajmujących suplementacją: Biolit w osobach Haliny Jurkowskiej, Patryka Goł, którzy w przeciwieństwie do reprezentowanych przez nich produktów z dalekiego Ałtaju, przybyli z Polski. Ewa Gizewska z Natural Mojo, która w bardzo ciekawy sposób wytłumaczyła, że herbata herbacie nierówna, a ich kompozycje w dodatku zdrowe. Z kolei Estrovitę produkującą  wysoce skoncentrowane kwasy tłuszczowe omega -3, 6, 9  w postaci estrów etylowych, które zapewniają znakomitą biodostępność i wysoką bioretencję w organizmie człowieka reprezentowała Marta Dąbek. Natomiast, w pełni stworzony przez Polaków, personalizowany suplement Sundose, w lekki, ale i merytoryczny sposób przedstawiła Dominika Borowicz. 

Oczywiście nie mogło zabraknąć lekarzy współpracujących z Ka-Medica, a trzeba dodać, że są to fachowcy z warszawskich szpitali specjalistycznych z zakresu urologii, ortopedii, osteopatii, psychiatrii czy chirurgii naczyniowej. Pojawili się między innymi Pan dr Piotr Kretowicz, Pan dr Bohdan Dźwigała, Pani dr Magdalena Hołownia-Broniatowska, Pani dr Marta Wielgosz, Pani dr Anna Olejnik , Pani dr Ewa Dobrzyńska, Pani dr Katarzyna Huzior, Pani dr Olga Ulan, Pani dr Wiktoria Malinowska, Pani dr Magdalena Potembska-Eberhardt , Pan dr Andrzej Eberhardt, Pani dr Anastazja Grebień, Pan Piotr Dulny, Pani Patrycja Steć, Pani Ewa Cognac. 

W tym dniu dietetyczka Patrycja Steć udzieliła dyspensy i zaproszeni goście mogli do woli raczyć się słodkościami, szczególnie tortem, a jakże zdobionym na złoto.

Zobacz również:

Nowe miejsce bez cienia wątpliwości przypadło warszawiakom do gustu. Stali pacjenci nie muszą już jeździć do Piastowa, a nowi mają swoją klinikę na wyciągnięcie ręki, niemal w domu. I tu wybrzmiewa ponownie maksyma, która przyświeca klinice – „Poczuj się u nas jak w domu”.