Materace kieszeniowe - elastyczne i wytrzymałe

Materace kieszeniowe to oczywiście jeden z rodzajów materacy sprężynowych, w tym przypadku sprężyny są wsunięte w osobne kieszonki z tkaniny, najczęściej flizeliny. Takie połączenie sprawia, że sprężyny są całkowicie niezależne od siebie i nie są połączone, mimo to w pełni współgrają ze sobą i są bardzo elastyczne na ruchy śpiącej osoby.
Często materace kieszeniowe są wzbogacone o wkład z pianki termoelastycznej lub wysokoelastycznej. Ponadto materace z oddzielnymi kieszonkami występują często w wersji dwustronnej, czyli posiadają dwie zróżnicowane twardości, dzięki czemu możemy cieszyć się wygodnym i komfortowym snem. Materace sprężynowe kieszeniowe posiadają nawet aż 7 różnych stref twardości, dzięki temu doskonale dopasowują się do budowy anatomicznej naszego ciała oraz pozwalają na maksymalne podparcie dla kręgosłupa. Materace te są bardzo trwałe i wytrzymałe. Więcej możecie się dowiedzieć na https://abcsnu.pl/21-materace-kieszeniowe

Popularne materace kieszeniowe w Hilding

W sklepie marki Hilding jednym z popularniejszych materacy kieszeniowych jest model Hilding Cha-Cha. To rolowany materac, który doskonale spełnia swoje zadanie, szczególnie dla par i seniorów. Wysoką elastyczność punktową i dobre podparcie dla całego ciała, dzięki 7 strefom zróżnicowanej twardości. We wkładzie materaca znajduje się pianka Velvet Touch, która gwarantuje wysoką sprężystość i optymalną twardość. Materac Hilding Cha-Cha jest dostępny z pokrowcem Tencel lub Italiano, które odpowiedzialne są także za odpowiednią wentylację powietrza i ochronę przed zabrudzeniami.

Pary, które kupują nowy materac i decydują się na dwustronny materac, rolowany często wybierają model Hilding Tango. We wkładzie znajdziemy nie tylko sprężyny kieszeniowe wsunięte w osobne kieszonki-woreczki z flizeliny, ale także specjalną piankę HR i piankę lateksową. Takie rozwiązanie pozwala na optymalne wsparcie naszego kręgosłupa i ciała w trakcie snu. Do zestawu można dobrać także pokrowiec Tencel albo Velvet, który ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne.

Materace multipocket - doskonałe podparcie dla ciała

Materace multipocket to oczywiście także materace sprężynowe, nazwa "multi" pochodzi od zwiększonej ilości sprężyn. Są one jednak tak rozłożone i wsunięte do tekstylnych kieszonek, aby zapewnić wygodny i komfortowy sen. Jeśli położymy się na materacu, sprężyny, które wyczują opór nie będą pracować.

Wówczas wyeliminuje to efekt fali, czyli przenoszenia drgań na drugą osobę, np. gdy wstajemy w nocy z łóżka do toalety lub wcześniej się obudzimy o poranku. To rozwiązanie pozwala na całkowite odseparowanie sprężyn od siebie i wygłuszenie pracy materaca w trakcie snu. Często materace typu multipocket w swoim wnętrzu mają także piankę, która wspomaga ich wytrzymałość, jak i wspiera funkcje prozdrowotne naszego podłoża do snu. Więcej dowiecie się na https://abcsnu.pl/22-materace-multipocket

Najchętniej wybierane materace multipocket w Hilding

W sklepie producenta marki Hilding znajdziemy nowoczesny materac Hilding Electro, który jest uniwersalnym produktem, odpowiednim nie tylko dla osób dorosłych i aktywnych, ale także dla młodzieży oraz seniorów. Materac ten w swoim wnętrzu wykorzystuje piankę hybrydową Fusion, która jest niezwykle odporna na nacisk i jednocześnie chroni nas przed nadmiarem wilgoci na łóżku. Producent zastosował także wysokoelastyczną piankę połączoną z taflą Sizalu. W przypadku tego materaca możemy odpiąć top lateksowy z pianką Visco i dostosować do swoich potrzeb aż sześć poziomów twardości. Więcej możecie się dowiedzieć na abcsnu.pl

Kolejną, ciekawą propozycją ze sklepu Hilding jest materac Flamenco. We wkładzie modelu Hilding Flamenco również znajdziemy sprężynki, które pracują osobno w trosce o wysoką elastyczność punktową dla naszego kręgosłupa i ciała. Dodatkową elastyczność zapewnia nam płyta lateksowa oraz wysokoelastyczna pianka. Struktura ta zapewnia doskonała cyrkulację powietrza i ochronę przed czynnikami, wywołującymi alergie.