Uczestniczki, które przeszły do kolejnego etapu, wzięły udział w grupowej sesji zdjęciowej w strojach kąpielowych i z profesjonalnym modelem. Najlepsze decyzją jury dostały się do finałowej piętnastki i już za tydzień zobaczymy je w domu modelek. Poznajcie szczęśliwą siódemkę!

NATALIA BĄK – 23 lata, rozmiar 44 – Mieszka z narzeczonym w Holandii. Pracuje w dużej firmie logistyczno-spedycyjnej. Gra na gitarze akustycznej i ukulele. Nazwisko i waga od zawsze były tematem drwin jej otoczenia. Lekko zdystansowana, niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Twierdzi, że jest uzależniona od czekolady i dobrego jedzenia.

JUSTYNA CZAJKA – 21 lat, rozmiar 42 – Pochodzi z Kołobrzegu, w którym czuła się samotna i znudzona, więc przeprowadziła się do Gdańska. Pracuje jako kelnerka. Świadoma swoich atutów, twierdzi, że swoją urodą i urokiem osobistym zarabia majątek na napiwkach. Mówi otwarcie, że ma parcie na szkło i chce zrobić karierę. Włożyła dużo pracy w samoakceptację i dziś może nią zarażać inne dziewczyny.

JULITA CZERWIŃSKA – 21 lat, rozmiar 42 – Pochodzi z Mazur, a mieszka w Poznaniu. Zajmuje się kosmetologią. Swój udział w programie dedykuje ukochanemu tacie. Mama zginęła w wypadku, kiedy Julita miała 10 lat. Jest wdzięczna ojcu, że po jej śmierci sam wychował ją i rodzeństwo, i mimo swojej choroby, nadal wspiera dzieci, aby zapewnić im wykształcenie. Julita mimo trudnego dzieciństwa jest bardzo silną i uśmiechniętą dziewczyną.

PATRYCJA GREINKE – 21 lat, rozmiar 44/46 – Studentka zaocznej logistyki na Uniwersytecie Szczecińskim. Wiele lat żyła między ojczystą Polską a Niemcami, gdzie pracowała w kawiarni, by wreszcie osiąść w kaszubskim Bytowie. Singielka. Ma bardzo dobre relacje z rodzicami i rodzeństwem. Hobbystycznie próbowała pracy jako fotomodelka. Jednak zanim zaakceptowała swój wygląd, miała myśli samobójcze spowodowane krytyką otoczenia.

KATARZYNA NIKICIUK – 24 lata, rozmiar 44/46 – Pochodzi z Elbląga. Studentka Międzynarodowego Prawa Humanitarnego i Migracji na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Uprawia koszykówkę, jazdę konną i pływanie. W związku od 4 lat. Jej najbliższą przyjaciółką jest mama. Jest silna i niezależna, choć przyznaje, że rozmiar czasami wprawia ją w kompleksy.

KAROLINA WAGNER-WENDZONKA – 27 lat, rozmiar 42/44 – Pochodzi z Poznania. Jest szefową sprzedaży w sklepie internetowym i blogerką. Rok temu rozwiodła się z toksycznym mężem i porzuciła otoczenie, które wywierało na nią zły wpływ. Schudła 40 kilogramów i odbudowuje swoją wiarę w siebie. Zakochana i szczęśliwa postanowiła spróbować swoich sił w programie.

ZUZANNA ZAKRZEWSKA – 28 lat, rozmiar 42/44 – Pochodzi z Trzebini. Absolwentka pedagogiki, pracująca jako wizażystka i charakteryzatorka. Rok temu pracowała jako animator w Hiszpanii, gdzie nabrała wiary w siebie i podjęła walkę z kompleksami. Od 10 lat gra na scenie półprofesjonalnego teatru w Trzebini. Kocha scenę, jednak w życiu prywatnym jest nieśmiała.

Czy dziewczyny spełnią wymagania branży mody oraz oczekiwania jurorów i będą miały szansę zostać prawdziwymi modelkami plus size? Czy w szczęśliwej siódemce jest ta, która otrzyma tytuł #Supermodelki Plus Size?
Kolejny odcinek castingowy, w którym poznamy osiem kandydatek do zwycięstwa już w środę 13 września o 20:35 w Telewizji POLSAT.