Tak łatwo jeszcze nie było!

Uwierzysz, jeśli powiemy Ci, że możesz włączyć pralkę przy pomocy zaledwie jednego przycisku i na tym będzie koniec Twojego zaangażowania? Oczywiście nie uda Ci się pominąć sortowania prania i wkładania go do pralki, ale później już potrzebujesz wyłącznie jednego ruchu ręką i zaledwie dwóch sekund do tego, aby pralka zaczęła prać!

Nie musisz każdorazowo wybierać programu prania i tracić czasu na zastanawianie się, jaki wybrać tym razem. Ta wyjątkowa funkcja przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy mają natłok codziennych obowiązków, a każdą wolną minutę cenią sobie niczym najprawdziwszy skarb. Ale właśnie, o jakiej funkcji mowa? Już odpowiadamy!

Push&Wash – poznaj i pokochaj!

To właśnie ta funkcja odpowiedzialna jest za prawdziwy przełom w dziedzinie prania. Jak to działa? Podchodzisz do pralki i naciskasz wyłącznie jeden przycisk Push&Wash – zajmuje Ci to zaledwie dwie sekundy. Nie musisz nawet uprzednio włączać pralki przy pomocy przycisku Start. W czym tkwi sekret tej funkcji, poza tym rzecz jasna, że pozwala szybko i sprawnie włączyć pralkę?

Po naciśnięciu rzeczonego przycisku pralka automatycznie rozpoczyna pranie w programie bawełna i tkaniny syntetyczne. Temperatura prania w trakcie całego cyklu jest taka sama i wynosi 30 st. C. Czas prania to 50 minut. Jest to czas optymalny. Pralka doskonale wypierze ubrania lub pościel, wywabi nieprzyjemne zapachy i zabrudzenia. Jednocześnie jest to cykl na tyle krótki, że ubraniom nic nie grozi. Dodatkową zaletą jest obniżenie zużycia energii elektrycznej.

Skąd pomysł na takie a nie inne ustawienia? W roku 2011 Uniwersytet w Bonn przeprowadził badania konsumenckie, z których wynika, że większość Europejczyków wybiera taki właśnie program w czasie standardowego prania. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w dowolnej chwili skorzystać z zupełnie innego programu, który będzie odpowiadał Twoim aktualnym potrzebom. Jeśli jednak i Ty najczęściej wybierasz program taki sam lub zbliżony do proponowanego, pralka wyposażona w nowoczesną funkcję Push&Wash jest stworzona dla Ciebie! Chcesz poznać więcej szczegółów? Już teraz zajrzyj na indesit.pl.

Zastanawiasz się, czy na pewno tak krótki czas i tak niska temperatura wystarczą, aby pralka sprostała zadaniu przywrócenia praniu czystości i świeżości? Tak, to wystarczy - ubrania będą czyste, a kolory chronione. I nie jest to niczym niepoparta obietnica. Niezależny Instytut SSOG przeprowadził testy z wykorzystaniem dziewięciu produktów, które najczęściej są powodem powstawania plam na ubraniach. Zaliczają się do nich: trawa, ziemia, oliwa z oliwek, sok pomarańczowy, krew, herbata, krem, makijaż, tłuszcz. Plamy powstałe wskutek kontaktu ubrania z tymi produktami jesteś w stanie usunąć przy pomocy omówionego wyżej programu. Pozwól sobie pomóc, postaw na nowoczesne technologie i ciesz się zawsze czystym, pachnącym praniem!

 

Artykuł sponsorowany.