W tym roku 8. marca był dla nas podwójnie wyjątkowy. W pięknych wnętrzach BOCCA BAR spotykałyśmy się z bohaterkami Metamorfoz, aby razem świętować Dzień Kobiet i premierę specjalnego wydania magazynu "Claudia Metamorfozy". Panie miały niepowtarzalną okazję, aby ponownie zobaczyć się z redakcją "Claudii" oraz wymienić się doświadczeniami z innymi uczestniczkami projektu. Podczas rozmów przy kawie i pysznym śniadaniu z ich twarzy nie znikał uśmiech. To najlepszy dowód, że Metamorfozy działają i są naprawdę potrzebne. 

Od 12 lat pomagamy naszym Czytelniczkom w dokonywaniu zmian – nie tylko w wyglądzie, ale w całym życiu! W tym roku postanowiłyśmy uczcić to w szczególny sposób, dlatego na datę premiery magazynu „Claudia Najlepsze Metamorfozy” wybrałyśmy właśnie Dzień Kobiet. W magazynie znajdziesz nie tylko inspirujące historie bohaterek Metamorfoz, ale też sprawdzone sposoby, aby wyglądać i czuć się lepiej. Kilka cennych trików zaproszone ekspertki zdradziły już na wydarzeniu!

Jako pierwszą poznałyśmy Joannę Stępień, Eksperta Klinicznego Instytutu Oral-B, który był partnerem strategicznym wydarzenia. Jak mieć piękny uśmiech? Zmień rutynę w rytuał i zadbaj o to, aby prawidłowo czyścić zęby. Właściwe mycie zębów nie tylko chroni nas przed chorobami oraz ubytkami, ale także ma działanie wybielające. Dokładne wskazówki na temat mycia zębów znajdziesz na oficjalnej stronie Oral-B. 

Drugą – niezwykle motywującą – prelekcje poprowadziła Sylwia Monostrorii, coach i autorka książek. Jej tematem były oczywiście zmiany. Co zapamiętałyśmy? Zmiany to jedyna stała w naszym życiu i tylko od nas zależy, czy będą to zmiany na lepsze! Jak to zrobić? Już po 21 dniach tworzy się nowa siatka neuronowa. To oznacza, że tyle czasu potrzebujemy na zbudowanie nowego nawyku. Pamiętaj: nie wszystko na raz – najskuteczniejsza jest metoda małych kroczków, pracuj nad jednym lub dwoma nawykami na raz.

Na koniec o zabiegach medycyny estetycznej opowiadała Maria Koniec, kosmetolog, Ekspert SkinClinic. Co jest najważniejsze? Nie bójmy się ich! Zadaniem medycyny estetycznej nie jest drastyczne zmienianie naszego ciała, ale wydobywanie jego naturalnego piękna. Jeśli zdecydujesz się na zabieg w profesjonalnej klinice – na pewno efekt poprawi nie tylko Twój wygląd, ale także samopoczucie.

A teraz zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia! ->>