Etui na okulary z wesołym napisem, pokrowiec na telefon, czy piękny kubek motywującym napisem ucieszy każdą babcię. Taki prezent będzie wywoływał uśmiech na twarzy Babci za każdym razem, gdy będzie z niego korzystać.

Czy kiedykolwiek się zastanawialiście, jaka była babcia w waszym wieku? Jak wyglądała, kiedy poszła do pierwszej klasy? Co robiła jako nastolatka? Gdzie poznała waszego dziadka? Gdzie była, kiedy urodziła się wasza mama lub wasz tata? Kiedy pękała z dumy z powodu osiągnięć swojego dziecka, a waszego rodzica? A co doprowadzało ją do szału? W tym dzienniku opowie wam o sobie i podzieli się historią waszej rodziny. Najlepiej z waszą pomocą!

A kiedy dorośniecie, ta niezwykła i wzruszająca pamiątka nabierze dla was szczególnej wartości. I choć może dzisiaj ten podarunek wydaje się wam trochę dziwny, zachowajcie go. Po rozmawiajcie z babcią, poproście ją, by opowiedziała jeszcze inne historie – poszukajcie zdjęć, które moglibyście do tego dziennika dołączyć, a kiedyś w przyszłości będziecie naprawdę szczęśliwi, że zadaliście sobie ten trud. Zrozumiecie, że ta książeczka to skarb.

Już tak jest, że Babcia lubi, gdy jest jej ciepło. Dlatego ładne kapcie, cieplutki, miły szlafrok, czy elektryczny koc, który będzie grzał przez długi czas, to strzał w 10-tkę!

Pachnąca świeca, czy piękna ramka z podobizną wnuków to prezent, który spodoba się każdej Babci. Gwarantujemy!

To prezenty bardziej praktyczne, ale bardzo pomocne dla każdej Babci i dziadka też!:) Ekspres przygotuje pyszna kawę, którą można wypić w szklankach termicznych, które nie oparzą rąk. A mając taką wagę kuchenną babcia upiecze dla wnuków najlepsze ciasta na świecie!