Kiedy dziadek będzie pił herbatę albo kawę w takim kubeczki, gwarantujemy, że zawsze się uśmiechnie. Spodoba mu się też ładne etui na okulary.

Masażer do stóp to wspaniały prezent dla dziadka! Urządzenia może poprawić krążenie krwi w skórze stóp, co objawia się przyjemnym i trwałym wrażeniem ciepła (wzrostu temperatury skóry). Regularne wykonywanie hydromasażu może poprawić krążenie krwi nie tylko w stopach, ale pośrednio również w całych nogach. Punkty stymulacyjne działają niczym delikatne palce, które dotykają podeszew stóp i gwarantują wyjątkowo efektywny i pobudzający masaż.

Ciepłe skarpety, wygodne kapcie czy kaszmirowy sweter będą znakomitym pomysłem na prezent dla dziadka. Gwarantujemy, że będzie zachwycony!

Dziadek lubi słuchać radia, rozwiązywać krzyżówki a przez okno zerka na pogodę? Te prezenty będą idealne na biurko. A gdy pojedzie na działkę w letni dzień, weźmie radio ze sobą!

Wbrew pozorom taki wózek może bardziej uciszyć niż wszystkie inne prezenty. Dzięki niemu dziadek może iść na zakupy bez obawy, że nie udźwignie wszystkiego. Wygodna rączka i łatwość prowadzenia zachwyci dziadka! A kręgosłup i spracowane ręce wreszcie odpoczną.