Prezent na Dzień Mamy - Piękne dodatki do domu

Każda kobieta lubi otaczać się pięknymi przedmiotami. Sama rzadko kupuje sobie takie cacka, ale Dzień Matki do doskonała okazja, żeby podarować mamie właśnie coś takiego. Piękny wazon, szklanka, czy karafka będzie przypominać każdego dnia, z jakiej okazji dostała taki piękny prezent.

Prezent na Dzień Mamy - Biżuteria pełna blasku

Każda kobieta błyszczy, gdy zakłada piękną biżuterię. Naszyjnik, kolczyki czy pierścionek będą wspaniałym prezentem dla mamy. Jej oczy rozbłysną równie pięknie, jak te biżuteryjne cacka.

Idealnym uzupełnieniem do prezentu będzie pyszny deser. Zobacz:
Desery na Dzień Matki - szybkie i pyszne słodkości z owocami dla mamy ->>

Prezent na Dzień Mamy - Modny dodatek modowy

Dodatki to uzupełnienie modnego looku. Która kobieta nie ucieszy się na widok nowej torebki, zegarka czy portfela? Te modne akcesoria uzupełnią całość kreacji. Radość mamy zapewniona:)

Prezent na Dzień Mamy - kosmetyki

Chyba nie musimy pisać, że dobre kosmetyki nie tylko ucieszą każdą mamę, ale też sprawią, ze jej cera, włosy czy ciało nabiorą blasku, dzięki czemu poczuje się jeszcze piękniejsza. W tym dniu warto postawić na coś wyjątkowego.

Prezent na Dzień Mamy - Pomocnicy urodowi

Dbanie o urodę, to nasza codzienność. Ale nie zawsze kupujemy sobie coś wyjątkowego. Dzień mamy to doskonała okazja, by podarować ładne i nowoczesne dodatki. Roller jadeitowy do masażu twarzy, nowoczesna suszarka czy niesamowity masażer elektryczny, spodoba się każdej kobiecie.

Prezent na Dzień Mamy - Dobra książka

Książka to zawsze świetny pomysł na prezent. Te tytuły będą idealne na letnie wieczory. Będzie można się trochę pośmiać, trochę wzruszyć, a trochę zadumać.

Zobacz również:

Niespodzianka zatopiona w świecy

JewelCandle to coś zupełnie nowego! Każda świeca zawiera biżuterię najwyższej jakości Sterling 925, również z kryształkami Swarovski oraz pojedyncze egzemplarze pozłacane różowym i żółtym złotem.
Biżuteria - kolczyki, łańcuszki, bransoletki i pierścionki - ukryta jest w wosku każdej świecy, w metalowym pudełeczku.