Prezenty dla młodej mamy: kubek termiczny

Niezliczona ilość nieprzespanych nocy - to wszystko przed świeżo upieczoną mamą. Czasem najlepszymi metodami na długie wieczory są te najprostsze rozwiązania - gorąca, rozgrzewająca kawa lub herbata. Niestety, zdarza się, że w ferworze walki o sen maluszka nie ma się czasu nawet na regularne uzupełnianie płynów. Wtedy na ratunek przychodzi kubek termiczny, który pozwoli zachować odpowiednią temperaturę napojów przez wiele godzin. Dobre naczynie jest świetnym izolatorem - w gorące dni na spacerach bez problemu można popijać z niego chłodne napoje. 

Prezenty dla młodej mamy: wygodna poduszka

Sen to bardzo deficytowy element w życiu młodej mamy. Jeżeli jednak uda się wygospodarować te cenne godziny (lub minuty) na regenerację, warto zadbać o to, by krótka drzemka była jak najlepszej jakości. Z pomocą przyjść może odpowiednia poduszka, która pomoże zregenerować odcinek szyjny kręgosłupa oraz obręcz barkową, która jest szczególnie obciążona w pierwszych miesiącach życia maluszka. Prezenty dla młodej mamy: scrunchies

Kondycja włosów po porodzie może nie być najlepsza. Pielęgnację szamponami oraz odżywkami wzmacniającymi można uzupełnić o odpowiednie wiązanie włosów. Najlepsze będą gumki jedwabne, które pomagają zachowywać łuski włosów we właściwej pozycji. Jedwabna opcja jest jednak sporym wydatkiem - gwarantujemy, że każda scrunchies, czyli gumka nieuszkadzająca włosów będzie bardzo dobrym prezentem. Prezenty dla młodej mamy: szczotka do szczotkowania na sucho 

Ciało kobiety po porodzie zmienia się. Każda ze świeżo upieczonych matek w chwilach między karmieniem a przewijaniem powinna znaleźć moment na zadbanie o kondycje swojej skóry, która powoli dochodzi do stanu sprzed 9 miesięcy. Przyspieszyć ten proces może regularne szczotkowanie na sucho. Warto jednak wyposażyć młodą mamę w odpowiednią szczotkę, z naturalnego włosia, która pobudzi regenerację komórek skóry. 

Prezenty dla młodej mamy: masażŻycie młodej mamy po pojawieniu się maluszka na świecie zmienia się o 360 stopni. Po kilku miesiącach przebywania 24 godziny na dobę ze swoją latoroślą nawet godzina poświęcona tylko dla siebie jest ogromnym luksusem. Często młode mamy przekładają swój komfort psychiczny i fizyczny nad chęć zapewnienia maluszkowi każdej, idealnej chwili w ciągu dnia. Pamiętajmy jednak, że szczęśliwy i wypoczęty rodzic, to zrelaksowane niemowlę. Nasze emocje oddziałują na najbliższych, dlatego każdemu należą się chwile relaksu i odprężenia. Gwarantujemy, że voucher na krótką sesję masażu (lub innego zabiegu) pozwoli maksymalnie zrelaksować się młodej mamie.