Smartfon – prezent dla chłopca i dziewczynki

 

 

Dzieci uwielbiają smarfony i wcale to nas nie dziwi. Umożliwiają one rozgrywkę w ciekawe gry, kontakt ze znajomymi, kręcenie filmów i robienie świetnej jakości zdjęć. Na rynku jest tak wiele urządzeń, że ciężko zdecydować, które będzie odpowiednim prezentem. Na pewno warto wybrać smartfon z dużym ekranem, dobrym aparatem (również przednim do selfie!) oraz dużą ilością wbudowanej pamięci. Jako, że dzieci są najczęściej wulkanami energii, warty rozważenia będzie taki model, który będzie odporny na wodę i wstrząsy. W ofercie sklepu mediaexpert.pl znajduje się kilkadziesiąt smarfonów dedykowanym na prezent komunijny. Znajdziemy wśród nich modele takich producentów jak Samsung, Xiaomi, Huawei, Asus czy Apple.

 

 

Rower – absolutny klasyk komunijny

Rowery jako prezenty komunijne przyjęły się w Polsce na dobre i są hitem od wielu, wielu lat. Ze względu na wiek obdarowywanego dziecka, odpowiednią kategorią będą tzw. rowery junior. Mają one odpowiednie gabaryty, które pozwolą cieszyć się młodemu człowiekowi z jazdy. Ciekawe modele przygotowała firma Indiana, która produkuje sporą gamę rowerów od kilku dobrych lat. Są to modele nawiązujące konstrukcyjnie do kategorii MTB oraz klasyczne miejskie cruisery. Gama kolorystyczna jest na tyle szeroka, że nie będzie problemu w znalezieniu roweru dla chłopca i dziewczynki.

 

 

Głośnik mobilny

 

Pokochali je wszyscy, ale to właśnie młodzież jest najczęstszym użytkownikiem tych urządzeń. Nic dziwnego! Ulubiona muzyka, w dobrej jakości i to w plenerze? Dla nas- bomba! Dlatego,jeśli chcesz wybrać prezent, którego nikt na pewno nie powtórzy, postaw na głośnik mobilny. Warto wybrać te, które umożliwiają podłączenie źródła muzyki na kilka sposobów oraz zapewniające wielogodzinną grę. Sporą popularnością cieszą się urządzenia JBL, jako, że posiadają bardzo wytrzymałą konstrukcję oraz dostarczają znakomitych dźwięków.

 

 

Kamera sportowa – dla aktywnych!

Warto zbierać wspomnienia, zwłaszcza w wysokiej jakości 4K oraz w warunkach, które umożliwiają pracę zwykłej kamery. Kamery sportowe są trwałe, proste w obsłudze, miniaturowe i nagrywają znakomite obrazy. Dziecko może nakręcić film z wakacji, jazdy na rowerze oraz tworzyć swoje pierwsze,  amatorskie produkcje. Większość kamer łączy się bowiem ze smartfonami za pośrednictwem Bluetooth, a wtedy łatwo dokonać obróbki nakręconego video. Kamera sportowa może odkryć w dziecku pokłady cennej kreatywności, która może wpłynąć na rozwój ciekawej pasji w przyszłości. Ceny kamerek wahają się od około 200 do nawet 1800 złotych. Wiele zależy od funkcji, jakości obrazu oraz producenta urządzeń.

 

Spójrz, to tylko cztery kategorie produktów, które mogą okazać się znakomitymi prezentami.

Setki kolejnych inspiracji znajdziesz w sklepie mediaexpert.pl!