Na pewno mama każdej z Was marzy o jakimś modelu butów, bo każda z nas marzy. Dlatego czy jest lepszy dzień na sprawienie tak wspaniałego prezentu niż Dzień Matki? Podpowiadamy, jaki prezent wybrać na Dzień Matki, ale nie tylko, znajdą się tu też podpowiedzi drobiazgów, z których cieszyły się będą wszystkie mamy.

Kosmetyczka, a może torebka lub portfel?

Tak bardzo praktyczny prezent jest często bardzo dobrym pomysłem. Szczególnie, kiedy dobierzemy go stylistycznie tak, aby pasował do osoby obdarowywanej i jej charakteru. Gustowna kosmetyczka, w której można schować potrzebne akcesoria i kosmetyki, oraz torebka, w której zmieści się kosmetyczka. Czyż to nie zestaw idealny? Nie wspomnimy o portfelu, którego miejsce jest przecież obok kosmetyczki.

Przepiękne okulary lub gustowny zegarek

Mniej praktycznie, ale za to z blichtrem i polotem. Do wyboru będą między innymi złote lub srebrne zegarki, które będą świetnym zamiennikiem dla biżuterii, którą nosi Twoja mama. W ten sposób noszą zegarki gwiazdy – jako zamiennik. Świetnym pomysłem na letnie dni będą nowe, modne okulary, które jednocześnie zapewnią ochronę przed promieniami słonecznymi. Do okularów warto dołączyć apaszkę, która dopełni szyku. Więcej propozycji prezentów na Dzień Matki możesz znaleźć również na blogu eobuwie.pl.

Mothers Day – akcja od eobuwie.pl, przygotowana specjalnie z okazji Dnia Matki

Sklep internetowy eobuwie.pl już od 22 maja będzie prowadził akcję Mothers Day, w której dostępny będzie rabat sięgający aż 50 procent. W przecenionym asortymencie znaleźć będzie można zarówno akcesoria, dodatki i markowe buty. Aby skorzystać z bardzo dużej przeceny w eobuwie.pl, wystarczy podczas finalizowania zamówienia użyć kodu rabatowego MOTHER.