Prezenty pod choinkę

Prezenty pod choinkę warto kupić dużo wcześniej. Dlaczego? Bo w ten sposób zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze. Nie będziesz stała w niesamowicie długich kolejkach do kasy ani wyrywała nikomu z ręki ostatniej pary rękawiczek. Możesz spokojnie zapoznać się z ofertą różnych marek, a także porównać ją z asortymentem sklepów internetowych. Nie musisz się przecież bać, że wysłany kurierem prezent pod choinkę nie dojdzie na czas.

Czy prezent pod choinkę może być spełnieniem marzeń?

Skarpetki, czekolada, szalik, książka - taki prezent pod choinkę wielu z nas dostaje do roku. Niektórzy już mają nawet całkiem pokaźną kolekcję szalików, które ledwo mieszczą się w ciemnych zakamarkach szafy. Niech ta Gwiazdka będzie inna! Zaproponuj rodzinie powrót do dzieciństwa. Niech każda osoba napisze list do Św. Mikołaja, w którym opisze swoje zakupowe marzenia. Nawet te bardzo śmiałe pod kątem ceny! W końcu nie musisz finansować prezentu na Boże Narodzenie sama: złóżcie się w kilka osób. Na pewno każdy woli dostać jedną dużą rzecz niż kilka drobiazgów, które mu się do niczego nie przydadzą. Żeby było zabawniej każdy list do Świętego Mikołaja powinien posiadać uzasadnienie: w końcu by prezenty trafiły pod choinkę trzeba być grzecznym przez cały rok!

Pomysły na prezenty na Boże Narodzenie

Członkowie twojej rodziny nie bardzo mają pomysł, co chcieliby dostać w prezencie na Boże Narodzenie. W takim razie musisz sama podjąć decyzję! Postaraj się jednak wyjść poza utarte ramy.

Prezenty pod choinkę dla rodziców

Boże Narodzenie to czas, kiedy spełniają się marzenia. A one bywają różne i niekoniecznie dotyczą rzeczy materialnych. Czasem w codziennym pędzie gubimy czas, który powinniśmy poświęcić rodzinie. Albo wręcz przeciwnie: poświęcamy się całkowicie bliskim zapominając o sobie. Może warto uwzględnić to kupując prezenty pod choinkę dla rodziców? Może tym razem zainwestować w przeżycia i wykupić rodzicom romantyczny wyjazd na weekend lub kolację w restauracji. Myślisz, że nie będą tym zachwyceni? Pomyśl, co lubią robić. Może mama chętnie spędzi czas u kosmetyczki, a tata poleci szybowcem?

Prezenty pod choinkę dla dzieci

Prezenty pod choinkę dla dzieci to chyba ulubiony punkt na liście zakupowej wielu rodziców. Je tym bardziej warto kupić wcześniej, szczególnie w sklepach internetowych, w których zabawki zazwyczaj są tańsze niż w sklepie stacjonarnym. Aby taki prezent służył maluchowi przez dłuższy czas niż kilka dni po Bożym Narodzeniu, szukaj rzeczy, których można używać na wiele sposobów. Przykładem mogą być chociażby klocki konstruktorskie, z których dziecko zbuduje niejeden przedmiot.

A wy kiedy najczęściej kupujecie prezenty pod choinkę? Myślicie o nich znacznie wcześniej, czy robicie szybkie zakupy w ostatniej chwili?

Prezent pod choinkę dla męża

Prezent pod choinkę dla męża można potraktować jako próbę kompromisu. Oczywiście możesz mu kupić kolejny krawat, ale też nowe wydanie jego ulubionej gry czy książkę cenionego przez niego autora. Może nie będzie miał przez to więcej czasu dla ciebie czy dzieci, ale za to na pewno go uszczęśliwisz. Wielu panów jest też fanami piłki nożnej lub sportów ekstremalnych. Warto wtedy pomyśleć o bilecie na mecz jego ulubionej drużyny.

--

Zobacz też:

Wieniec adwentowy - jak go zrobić krok po kroku? >>>

Kalendarz adwentowy - 12 oryginalnych pomysłów >>>