W drogeriach Rossmann w marcu miała pojawić się popularna promocja na kosmetyki do makijażu – 55%. Przez pandemię koronawirusa akcja musiała zostać przełożona. „Zapewniamy, że robimy wszystko co w naszej mocy, by zapewnić bezpieczeństwo zarówno Wam, naszym klientom, jak i naszym Pracownikom. Dlatego też podjęliśmy decyzję, że przekładamy tak bardzo wyczekiwaną promocję na kosmetyki do makijażu! Planowaliśmy ją na pierwszy dzień wiosny – na 21 marca, o czym już zaczęto mówić w sieci. Nie chcemy jednak kusić Was w tym trudnym czasie takimi akcjami. Jak wiecie – jeśli możesz #zostanwdomu. Nie warto ryzykować zdrowiem swoim i swych bliskich! Promocja ta na pewno jeszcze się odbędzie – damy znać kiedy, gdy tylko aktualna sytuacja zostanie opanowana.” – taki komentarz wydała sieć drogerii Rossmann. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy atrakcyjnych rabatów na stronie internetowej.

Promocja w Rossmann: jakie marki biorą udział w akcji?

Rossmann pomimo przełożenia wielkiej akcji postanowił przygotować dla swoich klientów promocje na nieco mniejszą skalę z równie atrakcyjnymi rabatami sięgającymi nawet -50%. Wśród przecenionych produktów znajdziemy m.in. podkłady, pudry, cienie do powiek, lakiery do paznokci i tusze do rzęs. W akcji Rossmana udział biorą między innymi: Eveline Cosmetics, L’Oréal, Bourjois, Maybelline, Max Factor, Rimmel, Lirene, AA Wings of Color, Delia, Revlon, Wibo i SinSkin.

Przecenione produkty jak i pełną listę marek możemy znaleźć na stronie Rossmanna w zakładce Promocje w kategorii Makijaż, w nowej gazetce sklepu lub za pomocą aplikacji. Kosmetyki możemy kupić online, jak i w sklepach stacjonarnych. Rossmann zaleca jednak robienie zakupów online, które można odebrać osobiście w sklepie bez konieczności długiego przebywania w sklepie. Promocja potrwa do 24 kwietnia.