Wybierając je, warto sięgnąć po naturalne produkty ekologiczne. Wyróżniają się wyższą jakością, są zdrowe, mają doskonały smak, a surowce, z których powstają, zostały pozyskane w sposób odpowiedzialny, z troską o środowisko naturalne. 

Coraz częściej pojawiają się w sklepach ciekawe roślinne alternatywy dla mięsa i nabiału, po które chętnie sięgają nie tylko wegetarianie i weganie. Jednym z takich produktów jest Bio kokosowy vegangurt PlantON. Został on wyprodukowany wyłącznie z ekologicznych składników roślinnych pochodzących z organicznych upraw. Jego głównym składnikiem jest mleczko kokosowe, które może być doskonałym zamiennikiem krowiego mleka. 

Bio kokosowy vegangurt PlantON może być spożywany przez osoby mające problem z trawieniem laktozy. Będzie również cennym uzupełnieniem diety alergików. Produkt nie zawiera uczulającego glutenu i soi oraz szkodliwych barwników czy konserwantów. Brak cukru w składzie docenią zwłaszcza osoby dbające o linię oraz rodzice, którzy chcą podawać dzieciom zdrowe desery czy przekąski. Vegangurt to bez wątpienia produkt dla każdego, niezależnie od wieku, wyjątkowo smaczny i wygodny do spożycia o dowolnej porze dnia. 

Wybierając produkty roślinne, warto sięgnąć też po talarki BIO Lekki Chrup - Prażony kokos –naturalną przekąskę z dodatkiem amarantusa i kaszy jaglanej. Produkty te zostały oznaczone prestiżowym znakiem rolnictwa ekologicznego. Mogą się nim poszczycić wyłącznie sprawdzone produkty, w 100% ekologiczne, pochodzące ze składników pozyskanych w ramach systemu europejskiego rolnictwa ekologicznego. Nie ma w nim miejsca na GMO czy chemiczne środki ochrony roślin, a każdy etap wytwarzania produktów odbywa się z poszanowaniem natury. Produkty takie wyróżniają się stale kontrolowaną wysoką jakością, mają mnóstwo cennych składników odżywczych i niepowtarzalny naturalny smak, wysoko ceniony przez miłośników zdrowej żywności. 

Przełącz się na rośliny, wzbogać swoją dietę o zdrowe, naturalne i wyjątkowo smaczne produkty. Dobre dla ciebie i przyjazne dla planety.