1. Zaplanuj czas wolny

Jeśli masz dużo obowiązków, a większość wieczorów spędzasz przed komputerem czy dokumentami, postaraj się, aby 14 lutego było inaczej. Odłóż pracę na później, wycisz telefon i wygospodaruj czas na wolny wieczór z ukochanym.

2. Przygotujcie we dwoje kolację

Zaplanujcie wymarzoną kolację, przygotujcie wcześniej potrzebne składniki i razem zróbcie pysząa ucztę na Walentynkowy wieczór. Kolacja przy świecach i rozmowie o waszych uczuciach będzie wspaniałym pomysłem na ten dzień.

2. Rozmawiajcie o uczuciach

W natłoku codziennych obowiązków i domowych spraw, często wymieniacie ze sobą tylko kilka zdań dziennie? W Walentynki niech będzie inaczej! Porozmawiaj z partnerem o swoich uczuciach do niego, przypomnijcie sobie zabawne sytuacje, w których wspólnie uczestniczyliście, to z pewnością wprowadzi Was w miły nastrój.

3. Przygotuj wyjątkowy prezent

Wybierając upominek dla partnera postaraj się, aby go zaskoczył. Zdecyduj się na podarowanie mu czegoś wyjątkowego – może to być własnoręcznie przygotowana kartka walentynkowa czy serce z origami, jego ulubiona słodkość czy spinki do koszuli, które już od dawna zamierzał kupić.

4. Spraw sobie radość

Walentynki to także idealna okazja, abyś obdarowała samą siebie, np. elegancką bielizną. Gwarantujemy, że partner nie pozostanie obojętny, gdy zobaczy Cię w takim wydaniu. Wieczór  zakończy się namiętnie! Pamiętaj, aby wybierać modele te z dobrej jakości materiałów, to ważne, abyś czuła się bardzo kobieco, pewnie siebie i komfortowo.