[Artykuł sponsorowany]

Odmładzanie przez masowanie

Tak w skrócie można by określić sposób działania tego nowatorskiego rozwiązania. Zeitgard to kompleksowy system anti-age od firmy LR World, który powstał z myślą o profesjonalnej pielęgnacji w zaciszu własnej łazienki. Obejmuje trzy etapy pielęgnacji: oczyszczanie, odmładzanie i odżywianie – a dzięki zastosowaniu specjalnego masażera fundujesz swojej skórze profesjonalny zabieg, bez wychodzenia z domu. Zachęcone tą wygodną perspektywą postanowiłyśmy sprawdzić, czy faktycznie uda nam się uzyskać efekt jak po wyjściu od kosmetyczki. Dwutygodniowych testów podjęła się nasza redakcyjna koleżanka, Kasia - zapracowana mama, która na co dzień ma dla siebie niewiele czasu. Jak go ocenia?

Przede wszystkim: plus za funkcjonalność.

System Zeitgard jest bardzo łatwy w użyciu. Urządzenie składa się z głowicy masującej, ładowarki i nakładki ze szczoteczką. Oprócz tego w zestawie jest także słoiczek kremu Anti-Age SYSTEM.

zestaw-zeitgard

Włączanie masażera i zmiana trybów odbywa się intuicyjnie, za pomocą jednego przycisku. Każdy zabieg z użyciem masażera jest bardzo przyjemny i relaksujący. Głowica masująca, która ma kontakt ze skórą jest bardzo gładka i pozostawia na skórze aksamitne wykończenie.

masażer zeitgard

Jak wygląda poranna i wieczorna rutyna pielęgnacyjna Kasi?

Poranną pielęgnację rozpoczynam od rozmasowania okolic oczu. Ustawiam urządzenie na zimny masaż i powoli przesuwam okrężnym ruchem. Zimne wibracje dają poczucie ulgi i pomagają szybciej się rozbudzić.

zeitgard-system

Wieczorem najpierw oczyszczam skórę za pomocą specjalnej nasadki ze szczoteczką. Następnie nakładam krem przeciwzmarszczkowy Anti-Age SYSTEM. Ustawiam Zeitgard na ciepły masaż i delikatnymi, okrężnymi ruchami wmasowuję preparat. Po około minucie zmieniam tryb masażu na zimy. Potem jeszcze raz wracam na chwilę do ciepłego i kończę zimnym. Urządzenie ochładza się i nagrzewa niezwykle szybko, co fantastyczne ujędrnia skórę.

Efekty?

Po dwóch tygodniach twarz jest widocznie odmłodzona i rozświetlona: skóra jest bardziej napięta, wygląda świeżo i promiennie. Lubię wieczorny rytuał zmiennych masaży, a poranną pielęgnację zaczynam teraz z przyjemnością. Zimny masaż okolic oczu pomógł też zmniejszyć ich poranne opuchnięcie, dzięki czemu twarz wydaje się bardziej wypoczęta.

stosowanie-zeitgard

Obejrzyjcie video relację:

Gdzie i jak kupić system Zeitgard?

Urządzenie Zeitgard można kupić u niezależnego Partnera LR lub wysłać zapytanie bezpośrednio na pytania@lrworld.com. Więcej na temat stosowania urządzenia można znaleźć na stronach http://www.zeitgard.com/pl/ https://www.lrworld.com/pl/