Praca w redakcji to bycie w ciągłym biegu. Zdarza się, że z jednej konferencji prasowej biegniemy na drugą, wymykamy się by zdążyć na sesję zdjęciową, a wieczorem musimy jeszcze zrobić relację na Instagramie z modowego eventu. Przy tak intensywnym trybie życia oczekujemy od dezodorantu stuprocentowej skuteczności. Gdy do naszej redakcji przyszła paczka z nowymi kosmetykami adidas, postanowiłyśmy więc sprawdzić ich niezawodność.

Co wyróżnia serię adidas adipure?

Nowa formuła jest inspirowana linią odzieży sportowej ADIPURE™, która umożliwia nieskrępowane, naturalne ruchy ciała. Nowa formuła dezodorantu również została zaprojektowana tak, by dbać o skórę jednocześnie zapewniając jej jeszcze bardziej długotrwałe i efektywne działanie. Nowa, ulepszona formuła adipure zapewnia, dzięki nowej opatentowanej technologii Cotton-Tech™ oraz nowej technologii zapachowej, udowodnioną 48-godzinną ochronę przed przykrym zapachem

adidas adipure – nowe opakowanie

Chcąc podkreślić zaawansowaną formułę, dezodorant adipure otrzymał nowy projekt opakowania w kolorystyce świeżych odcieni niebieskiego. Zarówno na eleganckiej, srebrnej wersji dla mężczyzn, jak i na idealnej bieli opakowania dezodorantu dla kobiet, umieszczono dynamiczną szatę graficzną w odcieniu aqua green nawiązującą do technologii Cotton-Tech™. Na obydwu opakowaniach znajduje się informacja o 0% zawartości soli aluminium oraz niebieski napis ‘48H’ podkreślający benefity produktu, czyli długotrwałą ochronę i dbanie o kondycję skóry.