Produkt jest naturalną kontynuacją bestsellerowej linii ULTRA Color System, której największym hitem stał się znany ze swoich błyskawicznych efektów szampon do włosów blond niebieski.

Specjalistyczna linia ULTRA Color wzorowana jest na produktach dedykowanych profesjonalistom, które nie tylko pielęgnują, ale też koloryzują, dając efekt wyjścia prosto od fryzjera.

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej i bezpiecznej pomocy w odświeżeniu koloru lub chciałabyś dodać swoim naturalnym włosom nowy, modny odcień, wypróbuj koloryzujące odżywki Joanna ULTRA Color.

W przeciwieństwie do innych produktów do koloryzacji, odżywkę koloryzującą ULTRA Color nie trzeba trzymać na głowie przez co najmniej pół godziny. Wystarczą jedynie 3 minuty, aby produkt zadziałał, a włosy wyglądały świeżo i spektakularnie np. przed ważnym spotkaniem. Efekt utrzymuje się do 3-4 myć, a sam kosmetyk wystarcza na 5-10 aplikacji, w zależności od długości włosów. Zresztą – sprawdź sama!

Co zrobić, aby wziąć udział w premierowym testowaniu koloryzującej odżywki Joanna ULTRA Color?

Aby mieć niepowtarzalną szansę na premierowe testowanie jednej z pięciu koloryzujących odżywek do włosów Joanna ULTRA Color – przejdź przez 3 proste kroki:

  1. Opowiedz nam, jak dbasz o włosy: opisz swój ulubiony zabieg i powiedz nam, dlaczego akurat Ty powinnaś testować  koloryzującą odżywkę ULTRA Color,
  2. Wybierz jeden z 5 dostępnych kolorów, który chciałabyś przetestować,
  3. Podaj dane do wysyłki kosmetyku.

Kiedy zakwalifikujesz się do grupy aż 300 testerek i sprawdzisz produkt na własnej skórze, poprosimy Cię o opinię, którą opublikujemy na naszej stronie. Twoje zdanie jest dla nas niezwykle ważne.

Wybierz swój idealny odcień koloryzującej odżywki ULTRA Color: 

  1. Chłodne odcienie blond – nadaje chłodny, platynowo – srebrny odcień; niweluje efekt żółtych odcieni we włosach i jest idealna dla włosów naturalnych, farbowanych lub rozjaśnianych
  2. Ciepłe odcienie blond – nadaje złocisty, beżowy odcień; niweluje efekt żółtych odcieni na włosach i jest idealna dla włosów naturalnych, farbowanych lub rozjaśnianych
  3. Odcienie brązu – odświeża odcienie brązowe i jest idealna dla włosów naturalnych i farbowanych
  4. Odcienie rudego – odświeża odcienie rudości i miedzi jest idealna dla włosów farbowanych i naturalnych
  5. Odcienie czerwieni – odświeża odcienie czerwieni, wiśni i burgundów jest idealna dla włosów farbowanych

Mamy nadzieję, że dołączysz do Klubu Testerek i podzielisz się z innymi swoją opinią!