Christmas by Westwing Collection łączy tradycyjny świąteczny wygląd z uroczymi, nowoczesnymi akcentami i pasuje do wszystkich stylowych wnętrz. To przede wszystkim unikalne tekstylia, które sprawią, że Twoja sypialnia lub salonowa sofa będzie w te święta prezentować się niepowtarzalnie.

W tym roku, bardziej niż kiedykolwiek, szykujemy się na spokojne, pełne przytulności Boże Narodzenie, spędzone z rodziną i przyjaciółmi w zaciszu domu. Dlatego też skupiliśmy się na elegancji i tradycyjnych stylach w ponadczasowych kolorach zieleni i czerwieni ze złotymi elementami, aby stworzyć świąteczne talerze i wygodne tekstylia, które sprawią, że nadchodzący grudzień stanie się wyjątkowo przytulny – Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna Westwing Collection.

Projektanci kolekcji pomyśleli także o dekoracji stołu – w ofercie znalazły się  uroczo ilustrowane talerze śniadaniowe, które wyczarują wspaniałą, świąteczną atmosferę, wprawiając w nastrój radosnego oczekiwania na tę najpiękniejszą porę roku.

Christmas by Westwing Collection to 49 produktów łączących tradycyjnego ducha Świąt Bożego Narodzenia z nowoczesnymi akcentami.

Zobaczcie kolekcję ->>