Artykuł promocyjny

 

Jak wynika z raportu "Talerz Polaka 2015" przygotowanego przez PizzaPortal.pl, wśród dań włoskich Polacy najczęściej zamawiając pizzę. Zwykle decydują się na tworzenie własnych kompozycji, mimo że klasyczna włoska pizza to dodatki ograniczone do minimum.

Dla każdego coś smacznego...

Pizzerie sieciowe, takie jak np. Da Grasso, cieszą się ogromnym zainteresowaniem – głównie z uwagi na niemal identyczne menu. Gdziekolwiek zamawiasz pizzę, z reguły w każdym mieście dostępne są takie same warianty (istnieją jednak pewne wyjątki). Jeżeli masz już więc swój ulubiony smak, nie musisz eksperymentować z innymi propozycjami.

Atutem jest także rozbudowane menu, dzięki czemu każdy smakosz pizzy znajdzie dla siebie idealny wariant smakowy. Masz ochotę na klasykę? W każdej pizzerii sieciowej zamówisz margheritę lub capriciosę? A może interesują cię zupełnie inne połączenia? Wśród propozycji znajdziesz "specjalność pizzerii" lub skomponujesz swój własny zestaw.

Najlepsze sieciowe pizzerie w Polsce

Ranking sieciowych pizzerii działających w Polsce pozwala wybrać lokal, w którym można zjeść smacznie i niedrogo. Oto zestawienie najpopularniejszych miejsc, które funkcjonują w większości polskich miast.

Pizzeria Da Grasso

Da Grasso to jedna z najbardziej znanych i często wybieranych pizzerii. Istnieje od 1996 roku, zdobywając zaufanie klientów poprzez serwowanie smacznej pizzy w wielu wariantach. Zamówić można nie tylko klasyczną margheritę czy funghi, ale również capriciosę, pepe roso, piacere, mafioso. Istnieje również możliwość stworzenia własnej kompozycji z dostępnych składników.

Pizzeria Da Grasso, poza pizzą, serwuje również wiele innych włoskich dań. Zamówisz tutaj m.in. zupy, makarony, dania rybne, dania mięsne, sałatki, a nawet warzywa z grilla. Na najmłodszych konsumentów czeka także specjalne menu dziecięce. Da Grasso dysponuje lokalami działającymi m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Będzin, Poznań, Kraków, Bełchatów, Gdańsk, Gdynia, Łódź.

Pizzeria Biesiadowo

Pizzeria Biesiadowo znana jest w całym kraju. Zasłynęła smaczną pizzą – chrupiącym ciastem, na którym wyłożone są idealnie dobrane składniki. Jej atutem są także dość atrakcyjne ceny (cennik może się różnić w zależności od miasta).

Wśród klientów największą popularnością cieszą się takie pizze jak m.in. Maryna Ze Młyna, Ze Wsi, Carbonara zbójnicka. Należy także wspomnieć o "specjalnościach zakładu", a więc pizzach: Super Biesiada, 4 Pory Roku, Chłop z Mazur. Biesiadowo to pizzeria działająca m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Kielce, Góra Kalwaria, Andrespol, Ciechanów, Ząbki, Radom, Poznań.

Gusto Dominium

Gusto Dominium do pizzeria, która serwuje dania typowe dla kuchni włoskiej. Prym wiedzie pizza – najbardziej uniwersalne i najczęściej zamawiane danie. Wśród najchętniej wybieranych wariantów smakowych wymienić można pizze: hawajską, pepperoni. Popularnością cieszy się także pizza Dominium komponowana przez klienta z maksymalnie pięciu wybranych składników.

Warto podkreślić, że w Gusto Dominium każdy znajdzie coś dla siebie. Poza pizzą serwowane są takie dania jak np. pasty, sałatki, calzone, a także desery. Pizzeria Gusto Dominium działa m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Wrocław, Kielce, Białystok, Chorzów, Jastarnia, Katowice, Kraków, Zabrze, Zakopane.

Maxi Pizza

Maxi Pizza to pizzeria, która istnieje od 2002 roku. Początkowo działała jako pizzeria lokalna w Kielcach – po to, by z czasem zamienić się w pizzerię sieciową. W ofercie znaleźć można przede wszystkim pizzę, która dostosowana jest do nawet najbardziej wymagających podniebień. Powstaje z dbałością o najmniejszy detal, uwzględniając przede wszystkim wysokiej jakości składniki.

Maxi Pizza oferuje zarówno pizzę na cienkim, jak i na grubym cieście. Wśród chętnie wybieranych pozycji z menu wymienić można takie pizze jak m.in.: salami, rustica, amore, hawajska. Ciekawą opcją jest również segment pizzy premium z takimi propozycjami jak np. serowa, grecka, broccoli, salmone. Pizzeria, poza Kielcami, działa w takich miastach jak m.in.: Warszawa, Tychy, Kraków, Sosnowiec, Poznań.

Masz ochotę na najlepszą pizzę? Zamów ją online

Skoro już znasz najlepsze w Polsce sieciowe pizzerie, czas sprawdzić oferowane przez nie menu. Nie musisz jednak rezerwować stolika czy poszukiwać numeru telefonu, by zamówić wybrane danie. Jeśli skorzystasz z pośrednictwa internetowego portalu gastronomicznego, zamówienie złożysz w ciągu kilku kliknięć. Jak to działa?

Określ swoją lokalizację, a następnie otrzymujesz informację o czynnych pizzeriach w twojej okolicy. Wybierz konkretny lokal i zamów jedną pizzę (lub kilka) dostępną w menu. Zapłać online (istnieje także możliwość zapłaty przy odbiorze), a następnie poczekaj na sfinalizowanie transakcji. W krótkim czasie dotrze do ciebie dostawca z ciepłą i aromatyczną pizzą.