Rozonno i Mia McGhee pochodzą z Ohio. Zanim na świecie pojawiła się ta urocza sześcioosobowa gromadka, długo starali się o dziecko. Po szczęśliwych narodzinach sześcioraczków świat obiegło wyjątkowe zdjęcie całej rodziny, przedstawiające śpiące wokół taty maleństwa. Jego autorami są Brian i Janine Killian ze studia Peters Photography.

rodzina-mcghee
Zdjęcie: Janine and Brian Killian/Peters Photography

Sześć lat później, z okazji urodzin maluchów, Rozonno i Mia postanowili odtworzyć to niezwykłe ujęcie z pomocą tej samej pary fotografów. Wymagało to pewnych modyfikacji. Sześcioletnia gromadka okazała się zbyt duża by idealnie odtworzyć portret z 2010 roku, ale Brianowi i Janine udało się jednak zachować ten sam intymny klimat i radość, które uchwycili sześć lat temu. Na tyle skutecznie, że zdjęcie znów zrobiło furorę w sieci - tak samo jak jego pierwowzór. A Wam jak się podoba ten uroczy remake?

mcghee-family-2016
Zdjęcie: Janine and Brian Killian/Peters Photography

Sześcioraczki Elijah, Issac, Josiah, Madison, Olivia i Rozonno Junior przyszli na świat w Columbus, w stanie Ohio. Ich rodzice dzielnie łączyli pracę nad własną firmą z wychowywaniem szóstki. Obecnie rodzina została bohaterem swojego nowego telewizyjnego reality show, "Growing Up McGhee". To już ich druga przygoda z ekranem.

Przeczytaj też: Mama pięcioraczków zachwyciła cały świat zdjęciami maluchów >>>