AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – to program dla kobiet z pasją, w ramach którego możesz stworzyć własną stronę internetową, wyjątkowego bloga lub profesjonalny sklep internetowy – bez ponoszenia wysokich kosztów i bez pomocy programisty. Dedykujemy nasz program przede wszystkim kobietom, które chciałyby pokazać swoją pasję światu lub zamienić ją w profesjonalną działalność - ale również tym, które stawiają już pierwsze kroki w biznesie.

 

Co otrzymujesz dołączając do akcji?

W ramach programu umożliwiamy Ci stworzenie Twojej własnej strony internetowej, założenie bloga lub otworzenie sklepu internetowego. Każdy z tych trzech pakietów obejmuje kompleksowe usługi (domena, hosting, projekt strony) oraz opiekę konsultanta home.pl. Koszt skorzystania z wybranego pakietu to tylko 1 zł + VAT na cały rok. 

pakiety-akademia-przedsiębiorczości

Dołączając do Akademii Przedsiębiorczości masz także możliwość wzięcia udziału w webinariach tematycznych, warsztatach z przedsiębiorczości oraz wiedzy eksperckiej, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła.

 

Jak dołączyć?

Aby dołączyć do programu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz TUTAJ – nie wiąże się to z żadnym zobowiązaniem. Po wysłaniu zgłoszenia skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, który odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Jeśli zdecydujesz się na jeden z pakietów – otrzymasz odpowiedni dostęp i pełną pomoc techniczną od konsultanta.

Dowiedz się więcej na: www.claudia.pl/akademiaprzedsiebiorczosci