Wyjątkowe działanie interwencyjne i zapobiegawcze
Scorpion jest przełomowym fungicydem w uprawach warzywniczych, przewyższającym dotychczasowe rozwiązania w zwalczaniu chorób zaliczanych do grupy tzw. plamistości liści.

Scorpion ratuje Twój plon
Scorpion, jako jeden z niewielu fungicydów, hamuje kiełkowanie zarodników oraz jednocześnie zatrzymuje już zaobserwowaną infekcję. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu nowej w uprawach warzywniczych substancji czynnej z grupy triazoli (difenokonazol). 

Scorpion zabezpiecza przed dalszym rozwojem choroby
Preparat Scorpion opiera się na technologii Amistar, która hamuje transport elektronów w ramach oddychania mitochondrialnego najróżniejszych patogenicznych grzybów, przez co jest bardzo skuteczny.

Scorpion – podwójne bezpieczeństwo!
•    Połączenie technologii Amistar działającej głównie zapobiegawczo – z leczniczym komponentem triazolowym – difenokonazolem zapewnia skuteczne i długotrwałe działanie.
•    Ponadto połączenie takie zmniejsza ryzyko powstawania uodpornionych na substancje czynne ras patogenu.
•    Dzięki doskonałemu działaniu, niezależnemu od pogody, Scorpion to doskonałe rozwiązanie na wszystkie ważne choroby plamistości liści.

Scorpion to przełomowe rozwiązanie w ochronie upraw 18 gatunków warzyw. Szerokie spektrum zwalczanych chorób (np. zgnilizna twardzikowa, szara pleśń, czerń krzyżowych, mączniak prawdziwy, plamistość pierścieniowa liści, bielik krzyżowych, alternarioza) oraz działanie interwencyjne i zapobiegawcze to zalety, które doceni każdy ogrodnik.