Pieniądze - co mówi na ten temat sennik?

Pieniądze we śnie wskazują na nasze materialistyczne podejście do życia oraz to, że bez nich trudno nam odnaleźć się w rzeczywistości. Symbol pieniędzy zwraca naszą uwagę na fakt, że być może za bardzo skupiamy się na tym aspekcie życia. Pieniądze, w zależności od sytuacji, pokazują nam różne warianty naszej przyszłości.

Sennik pieniądze - znaczenie snu

ZYSKAĆ PIENIĄDZE - ZNACZENIE SNU

Motyw zyskania znaczącej sumy pieniędzy we śnie, w zależności od kontekstu, może oznaczać różne scenariusze. Posiadanie gotówki generalnie oznacza ryzyko zbytniego zadzierania nosa w codziennym życiu.

 Jeśli w marzeniu sennym znaleźliśmy portfel pełen pieniędzy, możemy być pewni, że chociaż bardzo tego chcemy – nadchodzę dni nie będą dla nas łatwe. W zależności od kultury jednak, są senniki, które znalezienie pieniędzy we śnie uznają za zwiastun wygranej lub przypływu niespodziewanej gotówki. Kradzież pieniędzy natomiast oznacza, że los przewrotnie ostrzega nas przed złodziejem. Wiele osób, nieświadomie cieszy się kiedy we śnie wygrywa sporą sumę, choć paradoksalnie wcale nie oznacza to dobrego omenu na przyszłość...

STRACIĆ PIENIĄDZE - ZNACZENIE SNU

Zgubić pieniądze we śnie oznacza doznanie pewnej niepomyślności w zamiarach. Ofiarowanie banknotu lub choćby grosika bezdomnemu oznacza, że w najbliższym czasie osiągniemy znaczący zysk. Jeśli we śnie widzieliśmy lub posiadaliśmy fałszywe banknoty - powinniśmy bardzo uważać, bowiem możemy doznać wielkiego rozczarowania lub oszustwa. Pusty bankomat lub portfel to nie tylko symbole pewnych strat, ale przede wszystkim odzwierciedlenie naszej wewnętrznej pustki.

PIENIĄDZE - INNE ZNACZENIA

Liczyć pieniądze lub płacić – to dobry symbol. Oznacza bowiem, że na sferę materialną z pewnością nie będziesz narzekać.

Dźwięk monet - oznacza, że w najbliższym czasie otrzymamy niepomyślne wiadomości.

Obca waluta - jest pewnego rodzaju napomnieniem, że mogą otaczać nas ludzie o niekoniecznie czystych zamiarach.

Pożyczanie pieniędzy - jest pewnego rodzaju ostrzeżeniem przed potencjalnymi stratami.

Posiadanie portfela pełnego pieniędzy i dokumentów – taki sen to zapewnienie, że los o nas zadba.

Zobacz też:

Sennik zęby - znaczenie snu o zębach >>>

Sennik - najpopularniejsze znaczenia snów >>>

--

Tekst powstał we współpracy z wróżką Apolonią: https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/wrozka-apolonia, KONTAKT: 708 577 024