Śmierć – co mówi na ten temat sennik?

Sny o śmierci są zwykle bardzo przerażające, sprawiają wrażenie jakbyśmy mieli przeczucie o własnej rychłej śmierci lub śmierci bliskiej osoby. Rano budzimy się roztrzęsieni, długo nie mogąc przestać myśleć o obrazach jakie ujrzeliśmy podczas snu. Niekiedy budzimy się nawet zlani zimnym potem w trakcie snu. Słusznie? Śmierć we śnie oznacza nowy początek, zmiany jakie muszą nastąpić - często poprzez trudne lekcje życiowe. Sny, w szczególności te o śmierci, to swego rodzaju łącznik pomiędzy dwoma światami. Dlatego też, należy je interpretować głęboko, zastanawiając się nad tym, co poza śmiercią ujrzeliśmy. Motywy, które często towarzyszą śmierci to  woda , droga, ogień, kapłan nad nami, ofiara lub żałobnicy. Zwróć na nie uwagę!

Sennik śmierć – znaczenie snu

Symulowanie własnej śmierci

Symulowanie własnej śmierci oznacza przejmowanie kontroli nad własnym życiem. Taki sen może również nieść za sobą korzystne, choć niechciane zmiany. Śmierć we śnie mówi także o potencjalnych problemach zdrowotnych, poczuciu niedocenienia i chęci zwrócenia na siebie uwagi.

Śmierć ex partnera

Śmierć byłego partnera mówi o związku, który już nie istnieje, o wypalonej miłości oraz widocznego odcięcie się od demonów przeszłości. Niektóre senniki wskazują też na nadchodzą zmianę pracy.

Sennik - śmierć rodziców

Śmierć rodziców we śnie zwiastuje nadchodzące zmiany w życiu codziennym. Oznacza to, że jesteś pod dobrą opieką sił wyższych, jednak odczuwasz niepewność w podejmowaniu decyzji (istotne są tutaj słowa, jakie rodzice wypowiadają odchodząc).

Rozmawiać z martwymi rodzicami

Senna rozmowa z martwymi rodzicami oznaczaobawę przed stratą. To nawołanie, aby nie bać się zmian, być aktywnym, okazywać swoją siłę poprzez mądrość.

Śmierć bliskiej osoby sennik

 Śmierć bliskiej nam osoby we śnie to dla nas ostrzeżenie. Nadchodzi nowy etap w życiu. Jeśli pojawiają się łzy, oczekuj oczyszczenia sytuacji rodzinnej lub uczuciowej. Musisz nauczyć się prawidłowo reagować i przestać się obrażać. Przed Tobą okres wielkich zmian – zmiana pracy, zawarcie związku, macierzyństwo, zmiana miejsca zamieszkania lub remont, odnowa mieszkania. W niektórych sennikach znaleźć można również informację, że śmierć bliskiej osoby we śnie oznacza przyjęcie spadku w niedalekiej przyszłości.

Własna śmierć sennik

Własne śmierć we śnie tonowy początek starego, udany wyjazd, pozostawienie przeszłości za sobą. Ostatnia szansa by zmienić swoje życie na lepsze, gdyż później, może się to już nie udać

Rozmawiać ze zmarłymi

Uwaga! Jesteś pod wpływem niewłaściwych osób. Uważaj przede wszystkim na straty materialne, hazard , używki oraz utratę świadomości.

Martwe dziecko sennik

Martwe dziecko, które pojawia się we śnie to problemy z akceptacją otoczenia oraz plotki. Zwiastuje damską awanturę, urażoną ambicję, brak pogodzenia się z rzeczywistością lub niekorzystny wyrok 

Śmierć na stosie

Zaczną tobą targać wyrzuty sumienia. Jeśli śni Ci się śmierć na stosie oznacza to, że zrobiłeś komuś  przykrość i dobrze o tym wiesz. Prawdopodobnie niesłusznie kogoś oskarżyłaś, a teraz zagłuszasz własne sumienie. Z drugiej strony to omen gwałtownego oczyszczenia relacji, a także miłość bez wzajemności.

Uroczystości żałobne

Idzie dobra zmiana! Uroczystości żałobne to zapowiedź uroczystości rodzinnej - ślubu, odnowienia związku lub chrzest. Mogą także zwiastować radowanie się z narodzin dziecka i dobre nowiny.

Widzieć czyjąś śmierć

Jeśli ujrzałeś czyjąś śmierć we śnie, to  właśnie teraz musisz pomyśleć o odpoczynku, pomyśl w końcu o sobie, jeśli tego nie zrobisz los zetnie cię z nóg.

Bać się śmierci

Spójrz na życie z innej strony, nie bój się zmian, bo one są nieuchronne. Nadchodzi nowa szansa od losu - nowa znajomość, która zakończy się związkiem lub uwolnienie od tyrana. Z drugiej strony oznacza to rozpad relacji w rodzinie lub życiu zawodowym.

Śmierć przez uduszenie lub powieszenie

Śmierć w ten sposóbzwiastuje oczyszczenie sytuacji, zawieszenie złych relacji lub zdecydowane trwanie przy swoim punkcie widzenia. Uważaj na alergię i kłopoty z kręgosłupem. Powieszenie lub uduszenie we śnie niesie wiadomość, aby bardziej ufać swojej intuicji.

Sen o osobie żyjącej która umiera

Sen o żyjącej osobie, która umiera to zapowiedź pogorszenia z nią relacji - zerwanie, brak zaufania lub  skrywana tajemnica.

Śmierć przez rozstrzelanie

Jeśli we śnie widzisz śmierć przez rozstrzelanie to ostrzeżenie. Istnieje szansa, żezobaczysz niebawem wypadek lub inne dramatyczne, nagłe wydarzenie.

Śmierć przez utonięcie

Śmierć przez utonięcie we śnie to koniec bezradności, nowe uczucie, którego nie można w sobie stłumić oraz miłość karmiczna. Jeśli to nas ktoś topi we śnie, to bardzo jasny przekaz. Oznacza całkowity brak inicjatywy wobec przyszłości z Twojej strony.

--
Tekst powstał we współpracy z wróżką
Anastazja: www.ezoliniawrozby.com, KONTAKT: 73480