Suszone, ręcznie selekcjonowane, rodzime śliwki najwyższej jakości, otoczone masą kakaową i oblane deserową czekoladą od ponad 50 lat cieszą podniebienia koneserów zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Śliwka Nałęczowska to oryginalny smak polskiej śliwki, którego nie sposób znaleźć w żadnym innym miejscu na świecie.

Wyborne praliny łączą pokolenia – wprawiają w zachwyt konsumentów niezależnie od ich wieku. Śliwką Nałęczowską można się delektować samodzielnie przy filiżance kawy czy herbaty, jak i w gronie rodziny bądź znajomych. Kultowy polski specjał, a jednocześnie flagowy produkt marki Solidarność, to także idealny pomysł na smaczny i jednocześnie pięknie zapakowany prezent. Do wyboru jest cały wachlarz opakowań, od eleganckiej bombonierki, przez metalową puszkę, po nieco mniejszą, niezobowiązującą sztabkę. Tak zapakowany upominek ucieszy nawet najbardziej wymagającego wielbiciela pralin!

Śliwka Nałęczowska Solidarności jest nie tylko nieoficjalną ambasadorką  polskiego dobrego smaku, ale także i stylu. W ostatnim czasie marka z sukcesem pojawia się  w świecie kultury, sztuki i mody w roli sponsora lub partnera. Inicjuje także własne projekty, jak chociażby konkurs Design by Śliwka Nałęczowska, adresowane do pasjonatów sztuk wizualnych i designu. Aktualnie do 31 marca br. trwa trzecia edycja projektu, w ramach którego za projekt plakatu zainspirowanego hasłem „Śliwka Nałęczowska jest kobietą!” można wygrać 10 000 zł, 7 000 zł, 5 000 zł i zestawy pralin. Te strategiczne działania odmładzają markę, a także umożliwiają jej dotarcie do nowych, młodszych konsumentów.