Każda z nas marzy o idealnie wystylizowanych brwiach, a możliwości na ich stylizowanie jest wiele. Można używać żeli, pomad, kredek, czy cieni. Trendy zmieniają się dość szybko, a dyktują je media społecznościowe. Ostatnim popularny trendem jest stylizacja brwi mydłem – soap brows.

Soap brows przeżywa teraz swój renesans, dzięki Anastasi Soare - założycielki znanej marki Anastasia Beverly Hills. Przypomniała ona stary hollywoodzki sposób na piękne brwi, który szturmem podbija inernet. Soap brows jest efektowne i łatwo dostępne, dlatego warto je wypróbować.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ruthlilyreynolds (@ruthlilyreynolds) on Aug 15, 2018 at 4:34am PDT

Soap brows – dlaczego warto spróbować?

Stylizacja brwi mydłem utrwala ich kształt i nadaje im objętości. Potrzeba tylko naturalnego mydła w kostce, szczoteczki do brwi i odrobiny wody, a efekty są spektakularne. Można użyć zarówno specjalnego mydła do brwi albo zwykłego najlepiej glicerynowego. Mydło optycznie powiększa brwi, usztywnia je i utrwala stylizację. Co więcej, zwykłe glicerynowe mydło nie zawiera szkodliwych dla naszej skóry substancji, więc jest bezpieczne również dla osób z wrażliwą skórą.

Soap brows – to naprawdę proste!

Najprostszym sposobem stylizacji brwi na mydło jest aplikacja mydła zwilżoną szczoteczką i wczesywanie go do góry, aż nasze brwi nabiorą objętości i kształtu. Jeżeli zależy nam na bardziej wyrazistym kolorze i podkreśleniu, wystarczy przed aplikacją mydła użyć np. naszego ulubionego cienia albo ulubionej kredki.

Soap brows – stylizacja krok po kroku

  1. szczoteczkę do brwi zwilż delikatnie wodą
  2. nabierz mydło na szczoteczkę np. pocierając ją o kostkę
  3. zaczesuj brwi szczotką w górę, aż do uzyskania oczekiwanego efektu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Кисти и Косметика S.A.S.H.A (@sasha.cosmetics) on Sep 22, 2020 at 7:19am PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ġ a m z e | غمزة (@lovegamze.me) on Sep 22, 2020 at 11:55am PDT