Suknie ślubne Laurelle 2017

Suknie ślubne z nowej kolekcji Laurelle to ukoronowanie kobiecości - i to w niejednym wydaniu. Są więc proste, nowoczesne fasony dla minimalistek i te o klasycznym kroju litery A, ale również suknie-syreny z wydłużonym trenem, będące ukłonem w stronę klasycznych fasonów ze złotej ery Hollywood. W kolekcji Laurelle 2016/2017 dominują lekkie i zwiewne tkaniny: subtelne tiule i jedwabne muśliny, ale pierwsze skrzypce grają misterne francuskie oraz włoskie koronki.

Suknie ślubne Laurelle - trendy

Laurelle jest marką często wybieraną przez gwiazdy. Wieczorowe kreacje marki noszą m.in. Paulina Sykut Jeżyna, Agnieszka Jastrzębska oraz Zosia Ślotała. Projektantki Laurelle nie kryją zresztą inspiracji ikonicznymi kreacjami ze świata mody, chętnie sięgają po luksusowe tkaniny i nie stronią od aktualnych trendów. W kolekcji na 2017 rok pojawiają się elementy charakterystyczne dla szycia haute couture, a uwagę zwracają zwłaszcza kunsztowne detale: biżuteryjne aplikacje i naszycia, zmysłowo obniżone plecy i modne wykończenia typu naked dress

laurelle
Zosia Nowak dla Laurelle, mat. prasowe

Twarzą kampanii jest Zosia Nowak z Avant Models, która ma na swoim koncie m.in. kampanię dla Calvina Kleina i współpracę z Victoria's Secret oraz sesje dla Vouge, Marie Claire, Harper's Bazaar czy Sports Illustrated. Autorką zdjęć jest znana z sensualnych kobiecych portretów Maria Eriksson. Za makijaż podczas sesji odpowiedzialna była Iza Kuśmierowska, a odpowiedzialność za stylizację sylwetek spoczęła na Darii Biedrzyckiej.

Zobacz więcej sukni z kolekcji Laurelle 2016/2017 >>>

--

Zobacz też: Rocznice ślubu - nazwy i prezenty >>>