Swetry świąteczne od lat budzą skrajne emocje! Jedni uwielbiają te kolorowe i zabawne wzory, inni się zapierają, że nigdy by czegoś takiego na siebie nie założyli.

My uważamy, że święta to ten magiczny czas, kiedy warto odpuścić, ponieść się radości i zabawie. Niech będzie kolorowo, wesoło i na luzie. To jedyny czas w roku, kiedy można otulić się zabawnym swetrem w najśmieszniejsze wzory.

Zobaczcie, co w tym roku przygotowały dla nas sklepy i wybierzcie dla siebie ulubiony sweter świąteczny. Posłuży latami:)

Sweter świąteczny ze śmiesznym rysunkiem

To chyba najweselsze swetry, na które zdecydują się najbardziej wyluzowane osoby w domu. Wesołe bałwanki, reniferki, czy mikołaje, czasami nawet podświetlane, to jest coś! Nawet Brigitte Jones miała na sobie taki sweter!

Sweter świąteczny w skandynawskie wzory

To trochę delikatniejsza wersja swetra świątecznego, jednak nadal kojarzy się z zimą, świętami i przytulnymi spotkaniami z rodziną. Taki sweter będzie tez świetny na zimowe wyjazdy i spotkania przy kominku.

Świąteczny sweter w kolorach świąt

Czerwony, biały, zielony, to podstawowe kolory świąt. Te kolory pięknie komponują się w świątecznym wystroju. Ale są na tyle uniwersalne, ze możemy je nosić przez cały rok.

Sweter świąteczny dla niego

Panowie nie mogą być gorsi. Dla nich tez znalazłyśmy piękne swetry, które same zobaczcie, jak pięknie prezentują się na modelach.

Zobacz również:

W tym roku w specjalnej ofercie Lidl Polska – dostępnej od czwartku, 16 grudnia – znajdziecie urzekającą, świąteczną odzież dla całej rodziny. Swetry damskie i męskie w cenie 34,99 zł!

materiały prasowe