Świąteczny manicure to efektowne uzupełnienie naszej bożonarodzeniowej stylizacji. Pomogą nam poczuć ten wyjątkowy klimat i będą ciekawą odmianą od codziennych wzorów i kolorów. Jakie wzory i kolory będą królowały w tym roku? Sprawdź w naszej galerii najładniejsze paznokcie na święta!

Paznokcie na święta – jednokolorowe

W tym roku na święta stawiamy na kilka ciemnych kolorów. Wszystkie są równie modne i równie dobrze będą się prezentowały na długich i krótkich paznokciach!

Czerwony manicure to absolutny świąteczny klasyk. Pasują dosłownie do wszystkiego i doskonale dopełniają świąteczny klimat. Jeżeli żywa czerwień jest dla Ciebie zbyt jaskrawa, możesz postawić na kolor bordowy lub burgundowy.

W tym roku szczególnie modne będą ciemne kolory, które doskonale wyglądają w połączeniu z delikatną biżuterią. Najmodniejsze są takie kolory jak granat, szmaragd, khaki i śliwka. Wszystkie te kolory będą wyglądały dobrze bez względu na długość naszych paznokci!

Paznokcie na święta – modne wzory

Jeżeli świąteczne paznokcie kojarzą Ci się z wzorkami, mamy coś dla ciebie! Biżuteryjne ozdoby, wzory nawiązujące do świąt lub delikatne śnieżynki w połączeniu z frenchem będą strzałem w dziesiątkę. Pamiętaj, że możesz połączyć wzory wraz z ciemnymi barwami dla bardziej stonowanego looku.

Nie zwlekaj i wybierz swoje świąteczne paznokcie już dziś!