Spis treści:

  1. Byk 20 kwietnia – 20 maja
  2. Rak 21 czerwca – 22 lipca
  3. Ryby 19 lutego – 20 marca

Synowa spod znaku zodiakalnego Byka

Byk to urodzony domator, który docenia możliwość przebywania wśród najbliższych mu osób. Synowa spod tego znaku zodiaku to niezwykle ciepła i ugodowa osoba, która świetnie dogaduje się zarówno ze swoją mamą, jak i teściową. Bywa uparta, ale potrafi pójść na kompromis po rzetelnej rozmowie, sprawdzając za i przeciw.

Jeżeli ukochana twojego syna to zodiakalny Byk, potrafi doskonale rozpalić ognisko domowe. Pracowita i wielkoduszna kobieta, która potrafi jednocześnie rządzić silną ręką. Ale bez obaw! Rządzi w domu dobrze i sprawiedliwie. Zawsze wysłucha twoich rad, choć nie wszystkie zaaplikuje w codziennym życiu. Będzie natomiast traktowała cię jak swojego drugiego opiekuna i powierniczkę trosk i sekretów.

Synowa spod znaku zodiakalnego Raka

Rak to jeden z najbardziej rodzinnych znaków zodiaku. Wrażliwa synowa spod tego znaku to czuła i kochająca matka, która będzie bronić swych dzieci jak lwica, kiedy tylko będzie na to potrzeba. To usposobienie sprawia, że bardzo źle znosi uszczypliwości i złośliwości płynące z ust najbliższych. Staraj się mówić delikatnie, ale otwarcie - odpłaci ci swoją miłością z nawiązką!

Jej dom to jej królestwo - potrafi być roztargniona i nieuporządkowana, ale z pewnością dopilnuje wszystkiego na czas. Niepoprawna romantyczka, która będzie podsycać płomień w związku tak, aby relacje zawsze były kwitnące. Swoją teściową traktuje jak drugą mamę - nie pozwoli jej odczuć, że jest tylko mamą jej męża. Z troską przyjmuje wszelkie porady, a domowym daniem nigdy nie pogardzi!

Synowa spod znaku zodiakalnych Ryb

Ryby to niezwykle intrygujący znak zodiaku. Ta dwoista natura sprawia, że potrafią żyć w swoim świecie, do którego niechętnie wpuszczają innych ze względu na brak zrozumienia i akceptacji. Innym przypadkiem jest teściowa - tutaj zazwyczaj bardzo dobrze się rozumieją i to bez słów! Potrafią stworzyć bliską relację, która na co dzień bardzo procentuje.

Oddana synowa spod znaku Ryb kocha rodzinę i dom. Mimo jej introwertycznej natury potrafi być najlepszym rozjemcą, przewodnikiem oraz nauczycielem swoich dzieci. Ma anielską cierpliwość i rzadko kiedy można wyprowadzić ją z równowagi. Docenia wszelkie starania i mimo, że nie będzie się z tobą zgadzać, nie zawsze będzie stawiała na swoim - tylko przemilczy sytuację.

Zobacz również:


Zobacz też: Jak być fajną teściową? ->>