W tym roku główna Strefa Szaleństwa zakupów powstanie w Galerii Mokotów w Warszawie w dniach 4-9 października. Te dni będą wypełnione wyjątkowymi spotkaniami, prezentami, warsztatami i szeregiem innych aktywności. Tak właśnie zapowiada się kolejna edycja Szaleństwa Zakupów!

Świętowanie Szaleństwa zakupów zacznie się w piątek 4 października eventem afterwork. W strefie  Beauty i Chillout można liczyć m.in. na porady specjalistów, którzy pomogą dopełnić wizerunek na  wieczorne wyjście. Będzie można spróbować lekkich przekąsek i koktajli, a to wszystko przy dźwiękach dobrej muzyki.

Sobota 5 października to wyjątkowe prezenty za zakupy oraz spotkania z ciekawymi osobowościami. W panelach dyskusyjnych wezmą udział osoby związane ze światem mody, influencerki, redaktorki. W towarzystwie moderatora dyskusji Oliviera Janiak goście będą opowiadać o samoświadomości i akceptacji, o tym jak przejść przez życie, aby osiągnąć swój cel, jakie znaczenie ma hasło siła kobiet w naszym życiu.

W strefie Szaleństwa zakupów obecni będą również styliści, którzy w garderobach ELLE, GLAMOUR i ELLE MAN podpowiedzą i doradzą, jak mierzyć się z nowymi trendami, a do tego bardzo chętnie podzielą się z Wami sposobami na udane stylizacje. Na stoisku Beauty profesjonaliści zadbają o  idealny makijaż. Zwieńczeniem tego dnia będzie wieczorny pokaz mody z udziałem 40 modelek i modeli.

Dodatkowo w dniach od poniedziałku do środy 7-10 października będzie można wziąć udział w różnych warsztatach – od customizacji ubrań, przez kulinarne przygody, aż do tematów związanych ze zdrowiem i z urodą.

Gdzie znaleźć kupony rabatowe na zakupy?

Oferty rabatowe znajdują się w dodatku Szaleństwo zakupów w jesiennych wydaniach magazynów Elle 10/2019, Glamour 10/2019 oraz Elle Man 3/2019. Rabaty sięgają aż 60% na jesienne kolekcje.

Odbierz swój prezent!

1. Zrób zakupy za min. 100 zł w przynajmniej 3 różnych sklepach biorących udział w akcji (w tym w co najmniej 2 sklepach partnerów obecnych w centrum handlowym).
2. Przyjdź w godzinach 12:00-18:00 do strefy Szaleństwa Zakupów z magazynem ELLE i paragonami: za zakup czasopisma i za zakupy zrobione u naszych partnerów.
3. Za paragon i wycięty z dodatku kupon na prezent otrzymasz atrakcyjny upominek – wybierz spośród przedstawionych obok.
4. Właściciele karty stałego klienta Galerii Mokotów mogą wybrać prezent z rozszerzonej oferty niespodzianek oznaczonych czarnym kółkiem.
5. Liczba prezentów jest ograniczona.

Zaplanujcie początek października tak, aby skorzystać z atrakcji przygotowanych przez nas specjalnie dla Was w Galerii Mokotów. Nie może Was tam zabraknąć!

Więcej szczegółów na szalenstwozakupow.pl i galeriamokotow.pl.