Zniżki na zakupy w ramach Szaleństwa Zakupów możemy zrealizować już od 24 września w całej Polsce, także online. Zobaczcie, co i gdzie warto kupić!

Szaleństwo Zakupów – co możemy upolować?

Zakupy z rabatami Szaleństwa Zakupów zrobicie aż w 140 sklepach! Będzie to świetna okazja na uzupełnienie szafy o jesienne must haves na przykład w H&M, w CCC czy Ecco. Szaleństwo Zakupów to także idealna szansa na zakupienie kosmetyków pielęgnacyjnych od marki Miya, uzupełnienie kosmetyczki o mineralne cudeńka od Annabelle Minerals czy zakupienie peelingów i masła do ciała w Alba1913.pl. Szaleństwo zakupów to także szansa na upolowanie wymarzonych perfum z rabatem -20% w perfumerii Sephora.

W ramach akcji Szaleństwo Zakupów znajdziemy także marki wnętrzarskie w których możemy znaleźć przepiękne meble i dodatki do domu! 

Jakie jeszcze rabaty i wydarzenia czekają na nas z okazji Szaleństwa Zakupów? Sprawdźcie!

Szaleństwo Zakupów – online

Zakupy w ramach akcji Szaleństwo Zakupów zrobimy online od 24 do 27 września oraz stacjonarnie w dniach 24-26 września.  Rabaty, z którymi będziemy mogli zrobić zakupy w ramach akcji znajdziemy na stronie szalenstwozakupow.pl, a także w najnowszych wydaniach ELLE, ELLEMan oraz Glamour.

Szaleństwo Zakupów – Warszawa

Od 21 września możemy spotkać się w centrum Handlowym Arakdia, gdzie będą czekały liczne eventy. Na wszystkich odwiedzających będzie czekała wystawa prezentująca okładki magazynu ELLE z ostatniego ćwierćwiecza. Dopełnieniem wystawy będą specjalnie wyselekcjonowane projekcje w ramach kina plenerowego.

W piątek 25 września w holu głównym w konwencji silent disco odbędzie się premierowy pokaz dokumentalnego filmu „25 lat ELLE”, który powstał z okazji jubileuszu magazynu ELLE w Polsce. To jednak nie wszystkie atrakcje! W sobotę 26 września scena będzie należeć do Moniki „Osy” Jurczyk – pierwszej personal shopperki, która wspiera kobiety na drodze do samoakceptacji. Jej wystąpienie na scenie będzie poświęcone 10 krokom do polubienia siebie, zbudowania garderoby kapsułowej i najważniejszym trendom.

Zobacz również:

Więcej informacji na stronie Arkadii.

Szaleństwo Zakupów – Wrocław         

W galerii Wroclavia, podobnie jak w Warszawie, będą czekały liczne eventy, konkursy i spotkania.

Na początek warsztaty DIY, które odbędą się w dniach 23–25 września. Odkryjemy wspólnie tajemnice natury, tworząc atrakcyjne kompozycje z różnych gatunków roślin. Będzie to także szansa aby nauczyć się zdobienia tkanin metodą sitodruku i za pomocą folii termo.

W ramach ekspozycji pojawią się produkty dostępne w obecnej ofercie sklepów Wroclavii. Styliści każdego dnia będą prezentować wyjątkowe i oryginalne zestawy, które zainspirują Was do tworzenia w swojej szafie modnych i zróżnicowanych stylizacji. W tej przestrzeni możecie liczyć także na indywidualne porady ekspertów.

Więcej informacji na stronie Wroclavii.

Szaleństwo Zakupów – pełna lista marek

Peek & Cloppenburg

Sephora

Van Graaf

Ecco

Artelioni

CCC

Clinique

Elixa

MAC

Miya Cosmetics

Top Secret

Estée Lauder

Beauty Boutique

Deichmann

Douglas

Dr Irena Eris

Drogeria Pigment

Gabriella

Gino Rossi

H&M

KappAhl

KOI Cosmetics

Paese

Pakamera.pl

PURLÉS

QUIOSQUE

Reserved

RevitaLash® Cosmetics

Sloggi

Triumph

Vision Express

YES

AA

Annabelle Minerals

Answear.com

AVA Labolatorium

Baga

Baldowski

BeeYes

Beglossy

BETLEWSKI

Bezokularow.pl

blackbunny.pl

Bouclé

Briju

Claré Blanc

Dall'Acqua

Diverse

dottore cosmeceutici

Embryolisse

Eobuwie

ESOTIQ

Giacomo Conti

GREENPOINT

hair2go.pl

Indeed Labs

intymna.pl

KAZAR STUDIO

Kiehl's

L37 Handmade Shoes

LABIZU

Madama

Maison Berger Paris

Miloo Home

MIRACULUM

Modivo

NAOKO

Naturativ

ohso.pl

Olivia Plum

pasmanteriaozdobna.pl

Pako Lorente

Rosenthal

SADVA

Selfie Jewellery

sfmeble.pl

sleepless in Warsaw

Solar

SWISS

Tatuum

THALGO

The Country Candle Powered By Aromanti

Time Trend

Triumph

Warsaw Concept Store

Wittchen

wOkularach.pl

wonder

Sklep Fastrygi

Minerva

DUKA